Game of Thrones

Game of Thrones 1.56

Game of Thrones — захоплююча пригода в жанрі екшн для Андроїд-пристроїв. Це епізодична гра, що створена за мотивами всесвітньо популярного серіалу «Гра престолів». Складається з шести неймовірно цікавих епічних частин.

Сюжет гри обертається навколо родини Форрестер за часів Війни П'яти Королів. Відповідно до хронології серіалу, це події, що відбувалися від закінчення третього сезону і до початку п'ятого. Форрестер — це сім'я з півночі, яку очолюють Старки з Вінтерфелла і вони опиняться в самому центрі кривавих розбірок за трон.

Це не типова гра, де вам потрібно грати за одного головного героя. В Game of Thrones вам належить побувати в шкурі різних членів цієї сім'ї, точніше 5. Таким чином ви отримаєте повну картину того, що відбувається, глянувши на неї з різних сторін. Гравцеві доведеться приймати важливі рішення, що впливатимуть на долю інших людей. Від ваших дій буде залежати хід історії.

Головна мета — вижити і зберегти свою сім'ю в цілості. Боротьба буде запеклою. На кожному кроці брехня, обман, хитрість, зрадництво і підступність. Боріться за сім'ю, виживайте в цьому жорстокому світі і приведіть свою сім'ю до царювання.

Вам належить пройти більше трьох тисяч різних місій і завдань, а також відкрити безліч таємних рівнів і предметів. З головних переваг гри слід відзначити реалістичну графіку і дуже захоплюючий геймплей. Завантажуйте гру і пориньте в світ інтриг і боротьби.

Зміни в останній версії Гра престолів

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 2.3 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Game of Thrones

Cackle

Інші додатки в категорії