Google Classroom

Google Classroom 9.0.261.20.90.15

Google Classroom — сервіс для організації та оптимізації навчального процесу для користувачів Android-пристроїв. Додаток створений для навчальних закладів і некомерційних організацій та покликаний спростити організацію навчального процесу, а також налагодити спілкування між викладачем і учнями. Розповсюджується безкоштовно і не містить реклами.

Додаток дозволяє створювати навчальні класи, в які ви самостійно можете додавати учнів, або ж відправляти їм код, за яким вони можуть приєднатися. Якщо ж ви учень, то вам всього лише потрібно натиснути кнопочку «Приєднатися», вставити код курсу і ви вже в класі.

Використовуючи Google Classroom можна викладати новий матеріал, перевіряти готові роботи учнів, ставити оцінки, істотно економлячи свій час. Зручною функцією для викладача є можливість вказувати термін здачі завдань учнями. Також викладач може вказати кількість балів за кожне виконане завдання.

Google Classroom має простий, але в той же час досить функціональний інтерфейс. Щоб користуватися Google Classroom необхідно лише мати особистий обліковий запис Google. Налаштування програми займає лічені хвилини.

Завантажуйте додаток на свій пристрій, оптимізуйте і спрощуйте свій навчальний процес. Забудьте про тонни паперу і десятки списаних ручок, робіть все в електронному вигляді і насолоджуйтеся зекономленим часом.

Зміни в останній версії Клас

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.google.android.apps.classroom
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Google Classroom для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Google Classroom!

Інші додатки в категорії