GoPro Quik

GoPro Quik 12.9

GoPro Quik — потужний відеоредактор для пристроїв на базі Андроїд. За допомогою цього інструменту ви зможете створювати веселі, цікаві та якісні відеоролики з важливих подій свого життя. Всього кілька дотиків і додаток перетворить фотографії і відео з вашого смартфона або GoPro в класні відеоролики.

Редактор дуже зручний і простий в освоєнні. Щоб створити свій унікальний міні фільм, вам необхідно вибрати з галереї вподобані фотографії або ж відео, а далі всю роботу зробить додаток.

Quik самостійно проаналізує вибрані файли і автоматично створить з них відеоролик з ефектами переходу і музичним супроводом. До слова, вибір музичного супроводу тут великий, тому ви можете підібрати щось для будь-якої події. При бажанні користувач також може додати власну музику.

Крім цього, редактор має набір інструментів, які допоможуть зробити відео максимально професійним. Ви можете пограти з кольором і світлом, обрізати відео по довжині, перевертати, додавати різні ефекти сповільненого руху, наклейки і багато іншого.

Завантажуйте Quik на свій Android-пристрій і відобразіть незабутні моменти свого життя в унікальному фільмі. Якщо ви вже випробували можливості цього редактора відео, тоді поділіться своїми враженнями нижче в коментарях. Іншим користувачам буде цікавий ваш досвід.

Зміни в останній версії

  • Представляємо «Преміум» та «Преміум+»
  • C «Преміум» ви отримаєте розширені можливості монтажу на мобільних пристроях та ПК, необмежене хмарне сховище для матеріалів GoPro та ін. .
Автор:
ID додатку: com.gopro.smarty
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 8.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити GoPro Quik для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про GoPro Quik!

Інші додатки в категорії