Hopeless: The Dark Cave

Hopeless: The Dark Cave 5.0.0

Hopeless: The Dark Cave — захоплююча аркада для пристроїв на базі Андроїд. Вам належить проявити швидкість реакції, щоб допомогти маленьким і дуже милим істотам вижити в похмурому світі, де їх постійно атакують злі монстри. Але будьте гранично уважні та обережні під час знищення монстрів, щоб не зачепити своїх побратимів. Також дуже важливо не дати цим маленьким красунчикам злякатися, інакше вони себе вб'ють і ви програєте.

По ходу гри за вбитих монстрів ви будете накопичувати монети. Накопичивши достатню кількість, можна буде відкривати більш потужну зброю для бою з цими істотами. Зброї тут представлено дійсно багато, тому вам є до чого прагнути.

Hopeless: The Dark Cave — дуже цікава гра, яка може затягнути вас надовго. Захоплюючий геймплей і дуже проста ігрова механіка роблять гру неймовірно затягуючою. Якщо ви хочете приємно провести час і відключити мізки після напруженого дня, тоді це саме те, що вам потрібно. Єдиним недоліком цієї гри можна назвати наявність реклами, яка іноді з'являється, але її не надто багато.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.upopa.hopeless
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити Hopeless: The Dark Cave для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Hopeless: The Dark Cave!

Інші додатки в категорії