Hungry Shark Evolution

Hungry Shark Evolution 8.8.10

Hungry Shark - це дуже популярна гра, яка припаде до душі як дітям, так і дорослим. У центрі сюжету лежить акула, яка борознить простори величезного океану. Основним завданням гравця є якомога довше утриматися на плаву, з'їдаючи все на своєму шляху. Гравцю потрібно буде досліджувати морські глибини, в яких живе безліч екзотичних створінь. Зібравши велику колекцію хижаків, ви зможете перетворитися як в білу акулу, так і в акулу-молота. Еволюціонуючи протягом усього ігрового сюжету, вам не буде нудно, так як перед гравцем відкриваються нові можливості

Для того щоб пройти повністю гру, людині потрібно буде «розблокувати» порядка дванадцяти унікальних акул, а також інших істот. З огляду на те, що розробниками була відмінно реалізована тривимірна графіка і підібрано звуковий супровід, ігровий процес став захоплюючим.

Для спрощення проходження Hungry Shark, потрібно залучати дитинчат акул, користуватися лазером, а також збирати різні бонуси, що знаходяться на дні морського океану. Виконання безлічі місій, дозволяє піднятися на новий рівень і відповідно, отримати ще більшу владу в океані.

Необхідно відзначити, що при включеному доступі до мережі інтернет, користувач має можливість брати участь у подіях, що запускаються розробниками. В даному випадку йому будуть надані призи, що входять в обмежену серію. Досягнутими результатами завжди можна поділитися в соціальній мережі Facebook. Цікавою особливістю також є те, що при першому запуску Hungry Shark створюється аккаунт користувача, авторизувавшись за яким на іншому Android-пристрої, існує можливість запустити гру з уже досягнутими здобутками.

У програмі можна здійснювати покупку монет і самоцвітів. Їх пропонується обміняти на різні аксесуари, що забезпечують поліпшення можливостей гравця. Крім цього, монети і самоцвіти можуть бути отримані абсолютно безкоштовно. Для цього гравцеві потрібно проходити місії, а також переглядати рекламні ролики, пропоновані в даній грі.

Hungry Shark функціонує на базі мобільних пристроїв, як смартфонів, так і планшетів, що працюють на операційній системі Android 4.0 і вище. Якщо ви хочете цікаво провести свій вечір або вихідний день, то гра Hungry Shark - це саме те, що вам потрібно.

 

Зміни в останній версії

- Світ акули був захоплений сміттям монстрів!
- Оснащено морський вакуум, щоб перемогти пластикове забруднення разом
- Свідок повернення дикої природи, коли ви рятуєте моря

Історія змін →

Автор:
ID додатку: com.fgol.HungrySharkEvolution
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Hungry Shark Evolution

Cackle

Інші додатки в категорії