Vimu Media Player for TV

Vimu Media Player for TV 9.15

Vimu Media Player for TV — це потужний функціональний медіаплеєр для Android TV, Fire TV і Google TV. Плеєр відтворює відео з внутрішньої пам'яті, SD-карти, а також з підключеного USB-накопичувача. Відмінно оптимізований для ТВ-екранів.

Vimu Media Player for TV підтримує мережеві протоколи SMB, WebDAV і DLNA. Відтворює HLS-потоки з Moonwalk і HD VideoBox. Програвач здатний відтворювати практично всі медіа формати файлів: MKV, AVI, MP4, MOV, FLV, TS, MPTS, WMV, DIVX, 3GP, VOB, MP3, FLAC, ALAC, JPEG. Є підтримка вбудованих і зовнішніх субтитрів, а також плейлистів в форматі M3U.

Незаперечними плюсами програми є: підтримка сучасного авто-фреймрейта, можливість апаратного декодування відео аж до 4k, можливість перемикання звукових доріжок в багатомовних файлах. Крім цього, є ще і підтримка AC3, EAC3, DTS на Андроїд ТВ. Також доступний перегляд фото в форматі JPEG.

Додаток має простий, але в той же час досить функціональний інтерфейс. Контент можна відображати у вигляді сітки з однією або двома колонками. Налаштування програми займає лічені хвилини, тому завантажуйте і насолоджуйтесь переглядом улюбленого контенту на великому екрані.

Зміни в останній версії Віму плеєр для Андроїд ТБ

  • Протокол MDNS для виявлення серверів SMB.
  • Відображення розмірів файлів у списку.
  • Виправлені помилки при запуску великих файлів із сторонніх файлів менеджерів.
  • Покращено відтворення MP4 файлів з безліччю доріжок аудіо та субтитрів.
  • Деякі невеликі покращення.
Автор:
ID додатку: net.gtvbox.videoplayer
Ціна: $2.20
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Є
Завантажити
Vimu Media Player for TV

Cackle

Інші додатки в категорії