Hungry Shark World

Hungry Shark World 5.7.6

Hungry Shark World це мобільна гра в центрі сюжету якої знаходяться акули, що не дають спокою багатьом людям. Вони постійно голодні і навіть сама невелика за розмірами рибкам, стане для них здобиччю. зовсім несподівано з'являючись з води, вони також поїдають і пеліканів.

Якщо ж в поле їх видимості з’явитися людина, то вона неодмінно стане найсмачнішими ласощами. Основним завданням грає є виконання досліджень територій, де може перебувати акула. ​​Завдяки дуже красивому ландшафту, а також безлічі цікавих речей , які знаходяться в процесі пошуку акул, гра стане ще більш цікавою. Варто сказати, що кожен з хижаків відрізняється безліччю різних характеристик.

Розробники, що працюють над створенням ігрового програми, попрацювали на «ура». Відзначимо, що піти від акули досить складно. Якщо протягом п’яти хвилин вдалося залишитися живим, то це є вже дуже великим досягненням. Досить велика кількість гігантів полюють групами і просто так, проти них не підеш.

Молоді акули є ще дуже слабкими і дуже часто, навіть дрібна рибка може дати їм відсіч. Якщо ж говорити про вже дорослу особину, то вона відрізняється силою і спритністю. Їй підвладне перебіг.

Граючи в Hungry Shark World, створюється враження того, що ви потрапили в тривимірний кінотеатр. Графічна складова даної гри розвинена дуже добре і кожен раз, пишеться свій унікальний сюжет. Безліч місій, які додаються при кожному новому оновленні, дозволять не нудьгувати і відповідно, грати в цю програму тривалий час. Гра дійсно затягує і ігрового процесу можна присвятити не тільки вечір після роботи або навчання, а й цілий вихідний день.

Гра відрізняється стабільною роботою і може бути встановлена ​​на багато мобільні гаджети, як смартфони, так і планшети. Варто сказати, що граючи в Hungry Shark World, зрідка користувачами виявляються певні недоліки і баги. Відзначимо, що розробники відповідально ставляться до їх усунення і практично відразу випускають оновлення, в яких вони усунуті. у тому випадку якщо ви хочете цікаво провести час, то установка гри Hungry Shark World на свій мобільний пристрій, стане максимально ін Вільно рішенням. Процес інсталяції ігрового програми є не складним і нічим не відрізняється від установки інших програм, а також ігор.

Зміни в останній версії

  • БИТВА З БОСОМ-КАЛЬМАРОМ ПОВЕРТАЄТЬСЯ
  • Колосальний Кальмар повернувся і прагне помсти! Переможіть Кальмара у цій особливій події «Битва з босом» та отримайте ексклюзивні нагороди. Ухиляйтеся, пожирайте його численні щупальця та атакуйте око, щоб відправити цього монстра назад у глибини океану!
Автор:
ID додатку: com.ubisoft.hungrysharkworld
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Hungry Shark World для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Hungry Shark World!

Інші додатки в категорії