Insta IPTV

Insta IPTV 3.4.88

Insta IPTV — новий застосунок для перегляду каналів телебачення. З його допомогою ви отримаєте доступ до великої кількості каналів різної тематики у високій якості. Інструмент має компактний розмір, дуже простий та зручний у використанні, розповсюджується на безкоштовній основі. Містить рекламу.

Всі канали у додатку згруповані за відповідними категоріями: «Бізнес», «Діти», «Стиль життя», «Музика», «Новини», «Подорожі» та багато інших. На цей момент користувачеві доступно близько 10 000 каналів з усього світу. При цьому програма активно розвивається і база регулярно поповнюється новими телеканалами.

Insta IPTV має дуже зручний користувальницький інтерфейс з мінімалістичним дизайном. Все інтуїтивно зрозуміло. Канали можна відображати у вигляді сітки або списку. Доступна категорія «Вибране», куди ви можете помістити всі улюблені канали, натиснувши на сердечко. У налаштуваннях програми користувач може вказати власне джерело для перегляду IPTV, якщо таке є. Якщо ні, без проблем, можна використовувати вбудований плейлист.

Більшість каналів доступні у високій якості (720p-1080p). У налаштуваннях програми можна фільтрувати канали по країні. Доступно безліч країн із різною кількістю каналів. Наприклад, якщо ви оберете Україну, буде доступно 95 каналів. Серед мінусів слід зазначити: наявність лише вбудованого плеєра для відтворення відео (без можливості вибору зовнішнього), а також відсутність телегіда. Головною перевагою програвача є простота використання та велика база каналів.

Зміни в останній версії

  • Підтримка інших мов: українська, данська, перська, грецька, корейська, голландська, шведська, норвезька, хорватська, гінді. Насолоджуйтесь, якщо ви використовуєте ці мови!
  • Поділіться Insta IPTV. Ви можете поділитися Insta IPTV з іншими, якщо вам це подобається. Просто натисніть "Поділитися" в налаштуваннях або під час перегляду телеканалу.
  • Оптимізація телеканалів для США, ЄС тощо.
  • Оптимізація роботи користувача RTL (справа наліво).
Автор:
ID додатку: com.iptv.insta_iptv
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Insta IPTV для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Insta IPTV!

Інші додатки в категорії