QuickSave for Instagram

QuickSave for Instagram 2.4.8

QuickSave для Instagram — це безкоштовна програма (з рекламою), яка допоможе вам зберегти або завантажити фотографії та відео із соціальної мережі Instagram. Деякі більш просунуті можливості програми (автозбереження, зміна папки завантаження та видалення реклами) пропонуються лише за гроші.

Додаток має простий і зрозумілий інтерфейс, необхідну кількість налаштувань і в ньому розбереться користувач будь-якого ступеня підготовленості. Швидкість та зручність роботи виділяють його серед безлічі подібних утиліт.

Для скачування фотографії або відео з Інстаграма вам потрібно завантажити та встановити QuickSave і увійти до програми Instagram. Відкрийте фотографію, яка вам сподобалася і натисніть на пункт «Поділитися...». Після цього знову відкриється програма QuickSave, в якій ви зможете зберегти потрібний файл.

Якщо вам все ще не зрозуміло як завантажувати, всередині програми є невелике навчальне відео, в якому показаний процес збереження мультимедіа з Інстаграма, а також розповідається про інші корисні функції цієї програми.

Зміни в останній версії

  • Інформація відсутня
Автор:
ID додатку: dstudio.tool.instasave
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити QuickSave for Instagram для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про QuickSave for Instagram!

Інші додатки в категорії