InviZible Pro

InviZible Pro 6.7.1

InviZible Pro — потужний комплексний додаток для безпечного серфінгу в Інтернеті. За допомогою цієї утиліти ви зможете захистити себе від небезпечних сайтів, прибирати рекламу з сайтів, а також отримаєте доступ до заблокованих або прихованих ресурсів. Продукт гарантує користувачеві повну анонімність і захист персональних даних. Поширюється на безкоштовній основі і не містить реклами.

У своїй роботі додаток використовує 3 модулі: DNSCrypt, Tor і Purple I2P. Ці модулі відповідають за безпеку, конфіденційність і зручність використання Інтернету.

DNSCrypt шифрує і аутентифікує трафік DNS, запобігаючи відстеження та підробки DNS. Крім цього, модуль забезпечує фільтрацію набридливої ​​реклами, а також захищає користувача від небезпечних і фішингових сайтів.

Tor використовується для шифрування інтернет-трафіку і приховування фактичного місця розташування користувача. Він використовує величезну кількість комп'ютерів по всьому світу, щоб як слід замаскувати вашу IP-адресу. Завдяки цьому модулю ніхто не зможе відстежити вашу активність і вторгнутися в приватність. Також Tor забезпечує доступ до даркнету.

Purple I2P забезпечує користувачеві доступ до анонімної мережі — Invisible Internet. Запустивши модуль ви зможете відвідувати сайти i2p та інші приховані сервіси анонімної мережі. Дуже зручно, що ви можете самостійно вибирати використовувати тільки один модуль або ж відразу всі.

Зміни в останній версії

  • Оновлено Purple I2P до версії 2.52.0.
  • Додано підтримку ODoH серверів DNSCrypt.
  • Тепер IP, країна та пінг показуються для всіх видів мостів.
  • Покращено роботу в мережах, які підтримують лише IPv6.
  • Тепер вкладки сортуються залежно від запущених модулів.
  • Відображення списку програм на деяких телефонах.
  • Переглянуто параметри програми.
  • Виправлення та оптимізації.
Автор:
ID додатку: pan.alexander.tordnscrypt.gp
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.1 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити InviZible Pro для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про InviZible Pro!

Інші додатки в категорії