InviZible Pro

InviZible Pro 5.5.0

InviZible Pro — потужний комплексний додаток для безпечного серфінгу в Інтернеті. За допомогою цієї утиліти ви зможете захистити себе від небезпечних сайтів, прибирати рекламу з сайтів, а також отримаєте доступ до заблокованих або прихованих ресурсів. Продукт гарантує користувачеві повну анонімність і захист персональних даних. Поширюється на безкоштовній основі і не містить реклами.

У своїй роботі додаток використовує 3 модулі: DNSCrypt, Tor і Purple I2P. Ці модулі відповідають за безпеку, конфіденційність і зручність використання Інтернету.

DNSCrypt шифрує і аутентифікує трафік DNS, запобігаючи відстеження та підробки DNS. Крім цього, модуль забезпечує фільтрацію набридливої ​​реклами, а також захищає користувача від небезпечних і фішингових сайтів.

Tor використовується для шифрування інтернет-трафіку і приховування фактичного місця розташування користувача. Він використовує величезну кількість комп'ютерів по всьому світу, щоб як слід замаскувати вашу IP-адресу. Завдяки цьому модулю ніхто не зможе відстежити вашу активність і вторгнутися в приватність. Також Tor забезпечує доступ до даркнету.

Purple I2P забезпечує користувачеві доступ до анонімної мережі — Invisible Internet. Запустивши модуль ви зможете відвідувати сайти i2p та інші приховані сервіси анонімної мережі. Дуже зручно, що ви можете самостійно вибирати використовувати тільки один модуль або ж відразу всі.

Зміни в останній версії

  • Інформація відсутня
Автор:
ID додатку: pan.alexander.tordnscrypt.gp
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.1 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
InviZible Pro

Cackle

Інші додатки в категорії