Jasi Patcher

Jasi Patcher 4.11

Jasi Patcher - це інструмент для виправлення Андроїд-додатків. Він був створений для обходу деяких обмежень в іграх, а також перевірки своїх додатків на надійність і безпеку. Цей сервіс розроблявся виключно в експериментальних цілях. Щоб додаток працював максимально чітко, йому необхідно мати права адміністратора.

Зараз багато користувачів постійно залипають в комп’ютерні ігри, не випускаючи з рук смартфон або планшет. Справжні геймери постійно шукають нові способи, як обійти той чи інший захист в улюбленому сервісі, або ж яким чином можна дістати те, що доводиться довго заробляти на локаціях.

Звичайно, якщо людина придумала комп’ютери, вона ж зможе їх і обдурити, а тому, деякі розробники мобільних додатків, випускають програми, які можуть обійти деякі заборони в додатках та допомогти користувачеві в роботі з цими сервісами. Однією з подібних програм є Jasi Patcher. Вона здатна значно розширити рамки дозволеного в іграх і просто додатках й дати вам більше поле для діяльності.

Звичайно, однією з найважливіших його функцій є можливість модифікації ігор. Ви зможете додавати собі деякі нові предмети, зброю, змінювати загальний фон ігрового сервісу, а також використовувати для розблокування закритих територій. Тепер проходження локацій стане простішим, а у вас з’явиться можливість розширити межі свого улюбленого додатка.

Цей сервіс можна застосовувати не тільки для обходу різних заборон в мобільних іграх, але і додатків. Ви зможете вимкнути можливість підпису або перевірки APK, що дозволить вам встановити більш ранню версію цього сервісу. З огляду на те, що в звичайному режимі цього зробити неможливо, програма Jasi Patcher є дійсно корисним і потрібним сервісом.

Тут досить просте і зрозуміле меню. До кожної функції є опис, щоб ви розуміли, до чого може привести ті чи інші дії, зроблені вами у програмі, при спробі модифікацію. Ще одна кумедна опція, яка напевно сподобається всім любителям безкоштовних додатків — тут можна видалити набридливу рекламу, і ви зможете користуватися грою або додатком абсолютно вільно, не перериваючись на щохвилинні спливаючі вікна.

Встановіть цей сервіс на свій смартфон або планшет і назавжди забудьте про обмеження, які зазвичай встановлюють розробники додатків.

Зміни в останній версії

- Виправлено падіння деяких додатків при використанні емуляції білінгу в попередньому випуску (критичне виправлення).
- Оновлено хук додатків зниження з підтримкою Android 7 +.
- Оновлена ​​перевірка версії Android при установці.
- Оновлення відключення підпису apk-хука з підтримкою Android 7 +, тепер ви можете змінити будь-який файл всередині apk і встановити без підпису, хуки вимагає перезавантаження, щоб вступили в силу.
- Оновлено інсталяційний apk з іншим підписом в порівнянні з іншим тим же apk з іншим підписом з підтримкою android 7 +, він заснований на coderstory і може встановлювати apk, навіть якщо файл був змінений без відставки, тому вищевказаний хук марний для android 7 +, якщо це включений.
- Додано відключення безпечного прапора, щоб дозволити запис відео і знімок екрана в захищених додатках.
- Оновлення установки спліт apks.
- Прибрана перевірка розширення на селекторі файлів, але тільки файл APK / APKS буде змінений / встановлений в емуляції, якщо у вас є спліт apk з розширенням zip / xapk, перейменуйте його в apks і переконайтеся, що MAIN apk з ім'ям «base.apk» існує в архіві, інакше це не буде працювати.
- Виправлені помилки.

Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити Jasi Patcher для Android
Cackle

Інші додатки в категорії