LAB Escape!

LAB Escape! 1.8

LAB Escape! — дуже цікава аркада для пристроїв на базі Андроїд. Це унікальна бігова гра з горизонтальною прокруткою і чорним гумором. Тут вам доведеться взяти під контроль милого персонажа і допомогти йому втекти з лабораторії. Якщо ви не надто ніжна натура і любите нестандартні ігри, тоді вам однозначно сподобатися ця аркада.

Вашого персонажа насильно полонили в надсекретній лабораторії і піддавали різним дослідам. Тепер це досить миле створіння хоче покинути жахливе місце і вирватися на свободу. Але на його шляху зустрічається безліч перешкод, у вигляді злих охоронців і вчених, які і далі хочуть проводити свої експерименти.

Втекти ви можете тільки, поїдаючи цих вчених і охоронців. Таким чином у вашому організмі будуть відбуватися різні мутації і ви будете ставати більшим і потужнішим. Мутації допоможуть вашому персонажу рухатися швидше, завдавати більше шкоди супротивнику, але при цьому втрачати менше життя.

Також по дорозі ви повинні з'їдати багато м'яса і збирати монети, щоб інвестувати їх в поліпшення свого здоров'я і броні. Збирайте лутбокси, які дозволять вам розблокувати нові головні убори і властивості, які поліпшать ваші здібності.

У LAB Escape! дуже просте керування. Вам необхідно просто переміщувати героя з боку в бік і намагатися поглинути якомога більше всього. Обов'язково слід зазначити і похвалити розробників за гарну нестандартну графіку гри.

Зміни в останній версії

  • Ціна товару, що продається через додаток, знижується.
  • Зменшується затримка реклами безкоштовного ящика.
Автор:
ID додатку: com.DoomsdayStudio.LabEscape
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
LAB Escape!

Cackle

Інші додатки в категорії