LazyIptv Deluxe

LazyIptv Deluxe 2.46

LazyIptv Deluxe — потужний додаток для перегляду IPTV у Full HD якості для мобільних Андроїд-пристроїв. Це зручний менеджер ваших плейлистів та EPG. Відеопрогравач має розширені функції та забезпечить вам максимально комфортний перегляд вибраних каналів. Поширюється безкоштовно, але містить рекламу.

Важливо розуміти, що застосунок не містить жодних попередньо встановлених каналів або потоків. Щоб дивитися контент вам необхідно самостійно додати плейлисти та EPG вашого провайдера. Під час додавання плейлиста користувачеві доступно безліч налаштувань. Ви можете вказати порядок каналів, режим перегляду, режим логотипів, тип та період архіву й багато іншого. Для перегляду каналів можна використовувати як внутрішній, так і зовнішній плеєр.

LazyIptv Deluxe має масу переваг. Серед головних слід зазначити: наявність гнучких налаштувань для максимальної кастомізації додатка під потреби користувача; можливість синхронізації даних між кількома пристроями; можливість пошуку каналів у плейлистах; підтримка архівів всіх популярних форматів, підтримка wizard. Також слід відзначити можливість створення структурованого вибраного з підтримкою вкладених папок та групуванням однакових каналів з різних плейлистів.

Якщо ви шукаєте зручний, надійний і гнучкий інструмент для перегляду телевізійних каналів, обов'язково завантажте LazyIptv Deluxe. Додаток володіє зручним користувальницьким інтерфейсом і гарантує комфортне керування вашими m3u-плейлистами. Дивіться контент у найвищій якості на своєму смартфоні за допомогою цього програмного забезпечення. Якщо хочете вимкнути рекламу, можна придбати Premium-версію. Також покупка Преміум-версії дозволяє отримати доступ абсолютно до всіх функцій додатка.

Зміни в останній версії

  • [TOUCH][TV] нове ядро exoplayer 2.19.1.
  • [TV] Перегляд 1 стовпчик.
  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.lcs.lazyiptvdeluxe
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.2 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити LazyIptv Deluxe для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про LazyIptv Deluxe!

Інші додатки в категорії