LTV SE

LTV SE 9.1.2.21

LTV SE — зручний додаток для перегляду каналів телебачення для пристроїв з ОС Android. За допомогою цього додатку ви можете дивитися велику кількість різнотематичних каналів у хорошій якості. Поширюється на безкоштовній основі і не містить реклами.

Тут є розважальні, новинні, пізнавальні, дитячі та спортивні канали. Доступні найпопулярніші та найбільш рейтингові. Крім цього, є можливість дивитися і регіональне ТБ. У користувача є можливість самостійно вибирати якість відтворення відео в налаштуваннях застосунку. Вподобані канали ви легко можете додавати у Вибране, просто натиснувши на зірочку в правому верхньому куті екрану.

Додаток LTV SE має дуже зручний мінімалістичний інтерфейс, тому в ньому легко розібратися. Всі канали розміщені на головній сторінці програми. Недоліком можна назвати відсутність категорій, а також відсутність архівів телеканалів.

Якщо ви шукаєте надійний інструмент для онлайн перегляду ТБ, тоді сміливо завантажуйте цей додаток. Тут ви обов'язково знайдете, що подивитися, та ще й у відмінній якості.

Зміни в останній версії

  • Відновлення програми на новому сервері
  • Часткова заміна значків відеоплеєра та пунктів меню
  • Оптимізована вся графіка, видалена аналітика та реклама
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.3 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
LTV SE

Cackle

Інші додатки в категорії