Mobilism Market

Mobilism Market 2.1.0.27

Mobilism Market — безкоштовний магазин додатків, книг та ігор, доступних для платформи Android. Тут розміщена величезна база найрізноманітніших програм, ігор, фільмів та книг з mobilism.org. Маркет забезпечує доступ до цієї бази даних через зручний додаток замість браузера.

Всього через Mobilism користувачеві відкривається доступ до більш 70.000 додатків, серед яких є 6 000 фільмів і 23 000 книг. Mobilism не розміщує файли на своїх серверах, а використовує файлові хости, на які користувачі завантажують файли.

Mobilism Market дозволяє з легкістю отримувати доступ до найсвіжіших релізів Mobilism на своїх гаджетах Android. Додаток є абсолютно безкоштовним і не містить реклами, але поставляється з преміальною функцією, яка дозволяє безпосередньо завантажувати з більшості файлових хостів, використовуваних Mobilism.

Цей сервіс є однією з кращих альтернатив Google Play Store. Користувачеві доступний вміст, що у багатьох випадках недоступний в Google Play Store. Йдеться про заборонені Google додатки, які порушують деякі правила, накладені компанією розробником.

Mobilism Market володіє досить зручним користувальницьким інтерфейсом. Інтерфейс відрізняється простотою і мінімалізмом, не містить яскравою графіки і настирливих акцентів. До того ж слід зазначити, що додаток досить часто оновлюється, відповідно вдосконалюється.

Зміни в останній версії Мобілізм маркет

  • Додана функція списку спостережень за оновленнями додатків (та, яку ми вже мали)
  • Повідомлення в особисті виправлено
  • Виправлення в Premium Downloader
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.2 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Mobilism Market
Cackle

Інші додатки в категорії