MORTAL KOMBAT

MORTAL KOMBAT 4.1.0

Mortal Kombat Mobile — Android-версія популярної гри в жанрі файтингу. Тепер ви можете насолодитися знаменитими фаталіті на своєму смартфоні або планшеті. Зберіть елітну команду воїнів «Смертельного бою» та пройдіть до перемоги у найбільшому на Землі бойовому турнірі.

Гра починається з бійки двох заклятих ворогів — Саб-Зіро і Скорпіона. Дві легенди, відомі нам ще з ігрових консолей, знову зійшлися у смертельному двобої. Відмічаючи графічну складову бою, багато користувачів не можуть навіть повірити, що тепер таке можливо. У фіналі бою один з противників залишається без частини голови і падає на землю. Після цього відбувається запуск головного меню, в якому доведеться обрати собі героя і супротивника, пройти навчання і т. д.

В меню вибору бійця все зрозуміло з першого погляду. Гравцеві потрібно обрати свого героя з безлічі доступних карток і пройти тренування. Після того як всі удари будуть відпрацьовані, а кнопки керування вивчені можна починати серйозний поєдинок. Цікавою особливістю є то, що кожен з героїв має певні параметри, які сповіщають про рівень його навичок. Для того щоб бути впевненим у своїй перемозі можна «прокачати» навички бійця, шляхом придбання додаткових можливостей. Також для користувачів пропонується можливість відпрацювання суперударів.

Варто сказати, що кількість персонажів у грі дійсно велика — майже півтори сотні, зокрема такі відомі, як Скорпіон, Джоні Кейдж, Саб-Зіро, Кесі Кейдж та інші. Додалися і нові герої — Вампірша Мілін, чемпіонка Соня Блейд, принцеса-воїн Ронін. При цьому розробники повністю змінили їх зовнішній вигляд і добре, якщо користувач зможе впізнати, хоча б десять бійців з цього списку.

Гравці мають велику кількість можливостей для самовираження. Зокрема, доступний режим бою 3х3, в якому користувачу потрібно зібрати команду з трьох героїв. Також усі бажаючі можуть прийняти участь у онлайн-війнах фракцій та позмагатися за перше місце і призи для переможців.

Зміни в останній версії

  • Алмазний Лю Кан з MK11 приєднаються до битви і додає нові способи взаємодії з союзниками з MK11! Почався сезон 2 Бойового пропуску за участю Соні Блейд із Kombat Cup! Проходьте відбори та заробляйте нагороди, щоб піднести Соню Блейд! Підкоріть Башту Білого лотоса, щоб отримати алмазного персонажа, та не пропустіть щорічний святковий календар у Mortal Kombat Mobile, який пройде з 14 по 25 грудня!
Автор:
ID додатку: com.wb.goog.mkx
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити MORTAL KOMBAT для Android

Коментарі

Інші додатки в категорії