MORTAL KOMBAT

MORTAL KOMBAT 3.3.0

Mortal Kombat Mobile — Android-версія популярної гри в жанрі файтингу. Тепер ви можете насолодитися знаменитими фаталіті на своєму смартфоні або планшеті. Зберіть елітну команду воїнів «Смертельного бою» та пройдіть до перемоги у найбільшому на Землі бойовому турнірі.

Гра починається з бійки двох заклятих ворогів — Саб-Зіро і Скорпіона. Дві легенди, відомі нам ще з ігрових консолей, знову зійшлися у смертельному двобої. Відмічаючи графічну складову бою, багато користувачів не можуть навіть повірити, що тепер таке можливо. У фіналі бою один з противників залишається без частини голови і падає на землю. Після цього відбувається запуск головного меню, в якому доведеться обрати собі героя і супротивника, пройти навчання і т. д.

В меню вибору бійця все зрозуміло з першого погляду. Гравцеві потрібно обрати свого героя з безлічі доступних карток і пройти тренування. Після того як всі удари будуть відпрацьовані, а кнопки керування вивчені можна починати серйозний поєдинок. Цікавою особливістю є то, що кожен з героїв має певні параметри, які сповіщають про рівень його навичок. Для того щоб бути впевненим у своїй перемозі можна «прокачати» навички бійця, шляхом придбання додаткових можливостей. Також для користувачів пропонується можливість відпрацювання суперударів.

Варто сказати, що кількість персонажів у грі дійсно велика — майже півтори сотні, зокрема такі відомі, як Скорпіон, Джоні Кейдж, Саб-Зіро, Кесі Кейдж та інші. Додалися і нові герої — Вампірша Мілін, чемпіонка Соня Блейд, принцеса-воїн Ронін. При цьому розробники повністю змінили їх зовнішній вигляд і добре, якщо користувач зможе впізнати, хоча б десять бійців з цього списку.

Гравці мають велику кількість можливостей для самовираження. Зокрема, доступний режим бою 3х3, в якому користувачу потрібно зібрати команду з трьох героїв. Також усі бажаючі можуть прийняти участь у онлайн-війнах фракцій та позмагатися за перше місце і призи для переможців.

Зміни в останній версії

  • Бог Алмазного вогню Лю Канг, за якого проголосувало співтовариство, сильніше, ніж будь-коли раніше, може з часом зцілити себе, придбавши Dragon Fire!
  • Підкоріть нову Едемську вежу, щоб заробити Діамантову карту і попутно збирати нові нагороди.
  • Розблокуйте Дощ і Жорстокість Китай з новим спорядженням Едемському вежі.
  • Підсильте найнижчу карту злиття з цим новим модифікатором в швидких битвах.
Автор:
ID додатку: com.wb.goog.mkx
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
MORTAL KOMBAT

Cackle

Інші додатки в категорії