Shadow Fight 2

Shadow Fight 2 2.33.0

Shadow Fight 2 є продовженням історії відомого хіта гри "Бій з тінню" яка отримала безліч завантажень і стільки ж установок серед гравців по всьому світу. Гра Shadow Fight 2 увібрала в себе тільки найкращі якості РПГ і звичайно ж файтинга.

У цій грі ви берете участь не просто в бійках, бо ваші бійки в даній грі відбуваються в кращих традиціях файтинга. У цій грі ви можете прокачати свого персонажа. Для цього вам потрібно одягати його і купувати йому зброю. Все це підвищує його параметри і сприяє вивченню нових Скіл і ударів. Всім цим ви робите свого персонажа непереможним серед своїх супротивників. У цій грі вам належить бої з величезною кількістю противників. У ролі супротивників перед вами постануть воїни в яких втілилися демони минулого, а також боси цих воїнів.

Для вас також доступний величезний вибір арсеналу зброї, а для ближнього бою величезну кількість різного роду ударів і прийомів. Все це допоможе вам у битві перемогти зло і закрити для нього Врата Тіней. Для того що б перемогти зло в цій грі вам потрібно буде пройти чималий шлях з перешкодами. А для того що б убити зло і дістатися до перемоги вам належить трощити, вбивати, рубати і бити противником всіма доступними для вас способами: ногами, руками і т.д.

Гра Shadow Fight 2 надає можливість своїм гравцям зануритися в захоплюючі сутички, які дають відчуття реалістичною анімації. Для вашої зручності і комфортного проведення часу в грі розроблено просте і інтуїтивно зрозуміле управління для телефонів на сенсорних екранах.

У грі для Вас і вашого персонажа доступні мечі, нунчаки, кігті, ціпи і безліч інших типів зброї завдяки яким ви відчуєте весь драйв від гри. Облачивши вашого персонажа в шоломи і магічні амулети ви поліпшите його характеристики.

Особливості гри Shadow Fight 2:

  • Подорож через 6 різних світів.
  • Реалістичні битви з противником.
  • Захоплюючий сюжет гри.
  • Мегареалістічная анімація яка передає всі тонкощі гри.
  • Ясна і зручне управління яке розроблено спеціально для сенсорних екранів.
  • А також багато інших, не менш важливих особливостей.

Зміни в останній версії

  • Таємничий гість, який називає себе істинним Сином Сонця, наводить за собою похмурий культ, а з ним – і масу проблем!
  • Бійся в рейдах та збери всі предмети!
  • Усунуто деякі помилки та інші покращення.
Автор:
ID додатку: com.nekki.shadowfight
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 3.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Shadow Fight 2 для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Shadow Fight 2!

Інші додатки в категорії