Movian

Movian 5.0.546

Movian — популярний медіацентр для пристроїв на базі Android. Додаток дозволяє дивитися онлайн канали телебачення, фільми, мультфільми, потокове відео і слухати музику абсолютно безкоштовно і без реклами. Також доступний перегляд фотографій та інших зображень.

У розділі «Плагіни» розміщені всі наявні програми і плагіни для перегляду медіаконтенту. У вас також є можливість встановлювати додаткові, крім уже доступних. Всі встановлені плагіни будуть відображатися на головному екрані, що дуже зручно.

Навіть без встановлення додаткових плагінів в Movian є що подивитися. Тут є безліч найпопулярніших додатків для перегляду різноманітного контенту. А ось для прослуховування музики їх замало, тому можна щось додати.

Додаток має трохи складний в освоєнні, але дуже функціональний інтерфейс. Доступно безліч налаштувань для кастомізації зовнішнього вигляду додатка. Ви можете змінити шрифт, фон, заставку і ще багато чого.

Додаток працює швидко навіть на слабких пристроях. Завантажуйте медіацентр на свій пристрій і отримайте доступ до якісного медіаконтенту у відмінній якості. Не забувайте ділитися досвідом використання Мовіан з іншими користувачами в коментарях.

Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Movian для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Movian!

Інші додатки в категорії