Movie World

Movie World 1.3.1

Movie World — додаток для перегляду медіаконтенту для пристроїв з ОС Android. Це новий онлайн-кінотеатр, який пропонує користувачеві справді великий вибір кіно. Тут ви можете дивитися фільми, серіали, мультфільми та аніме у різній якості. Продукт розповсюджується безкоштовно. Містить рекламу (ненав'язливу).

Весь контент згрупований за чотирма основними розділами: «Фільми», «Серіали», «Мультфільми» та «Аніме». Сортувати файли можна за популярністю, останніми надходженнями або ж вибрати параметр «що зараз дивляться». Користувач також може самостійно вибирати якість, у якій дивитися кіно. Доступна якість від 360p до 1080p Ultra. Крім цього, можна вибрати озвучку, а також увімкнути субтитри.

До всіх відеофайлів у додатку є трейлер, опис сюжету, вказаний рік виходу, актори, режисер та жанр. Великою перевагою є наявність рейтингу. У Movie World ви знайдете всі найсвіжіші новинки кіно в чудовій якості. Подано як вітчизняний, так і зарубіжний кінематограф.

Програма має цілу низку переваг, що зроблять перегляд максимально комфортним. Є підтримка функції «картинка в картинці», доступна функція Smart View. Для відтворення відео можна використовувати як внутрішній, так і зовнішній плеєр. Найкращими варіантами плеєрів будуть: MX Player, VLC, Vimu Media Player, BSP або Nova. Із недоліків можна відзначити відсутність голосового пошуку, а також зависання відео (але це відбувається рідко). Загалом додаток гідний вашої уваги, адже пропонує справді якісний, свіжий та популярний контент.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Movie World

Cackle

Інші додатки в категорії