Mp3Party.net

Mp3Party.net 7.3.5

Mp3Party.net — зручний сервіс для прослуховування онлайн і завантаження музики для Андроїд-пристроїв. Встановивши цей додаток, ви отримаєте доступ до величезної кількості музичного контенту кращої якості абсолютно безкоштовно.

Перетворіть свій смартфон в потужний музичний автомат. Створюйте улюблені плейлисти легко і швидко. Тут кожен знайде щось для себе, вибір музики просто величезний. Вся музика зручно згрупована за жанрами, яких тут більше 15. Є розділи «Популярне» і «Нове», де представлені найкрутіші треки сучасності.

У розділі «Збірники» користувач зможе знайти десятки класних добірок під будь-який настрій. Тут ви знайдете все: від ритмічної музики для тренування в залі до задушевних ностальгічних пісень з дитинства. До всіх виконавців додається біографія, де, часом, є досить цікаві факти. Також до великої кількості пісень додається текст.

Найголовнішою перевагою Mp3Party.net є його інтерфейс. Все зроблено для максимального комфорту користувача. Зліва знаходиться навігаційна панель з усіма доступними розділами програми. Завантажуйте цей унікальний додаток на свій смартфон і насолоджуйтеся прослуховуванням різноманітної музики у відмінній якості.

Автор:
ID додатку: com.rumuz.app
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Mp3Party.net для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Mp3Party.net!

Інші додатки в категорії