My Device

My Device 2.2.0

My Device — корисна програма, яка надасть детальну інформацію про ваш Android-пристрій. Це універсальне місце для зберігання всієї інформації про програмне та апаратне забезпечення вашого мобільного пристрою. Розповсюджується безкоштовно. Не потребує реєстрації.

Додаток має дуже зручний структурований інтерфейс з приємним «чистим» візуальним оформленням. Є нічний режим, а також багато тем на вибір. При натисканні на гамбургер меню відкриються всі доступні розділи застосунку: Пристрій; OS; CPU; акумулятор; дисплей; мережа; камера, датчики та інші. Натиснувши на будь-який з них, ви отримаєте вичерпну інформацію по всіх параметрах. Наприклад, у розділі «Акумулятор» розміщуються дані про: рівень батареї, її тип, джерело живлення, температуру, напругу та заряд.

My Device — це проста у використанні, але при цьому потужна за функціоналом програма, що забезпечить доступ до важливих відомостей про ваш гаджет. Використовуючи утиліту, ви матимете максимально швидкий доступ до цих даних в одному місці. Тепер вам не потрібно довго ритися в налаштуваннях, щоб дізнатися, яка модель процесора або версія ОС вашого смартфона. Слід просто відкрити програму і подивитися.

Головним недоліком програми є наявність реклами. Якщо ви не бажаєте бачити рекламу, можна придбати Pro-версію (ціна дуже демократична). В цілому це дуже гідний додаток, що буде корисним всім користувачам, оскільки дозволить ретельно стежити за станом девайса.

Зміни в останній версії

  • Виберіть тему залежно від настрою.
  • Підтримка Android 11
  • Підтримка німецької та французької мов.
  • Виправлення помилок та покращення продуктивності
Автор:
ID додатку: com.anu.main.myandroid
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
My Device

Cackle

Інші додатки в категорії