NBA 2K17

NBA 2K17 0.0.27

NBA 2K172K від розробника Inc – це захоплююча спортивна гра, яка моментально сформувала велику групу шанувальників у всьому світі. Це один з найбільш реалістичних проектів, що відображають справжнє життя легендарного NBA.

Відразу відзначимо, що гра розрахована на любителів баскетболу, але дає відмінну можливість новачкам проявити свої здібності. Гемплей побудований таким чином, що гравець потрапляє в реальний світ, де починає жити життям свого героя. Якщо ви готові до змін, тоді ласкаво просимо. Пройде зовсім небагато часу, і ви будете почувати себе знаменитим спортсменом, який може легко добиватися приголомшливих результатів.

Починається ігровий процес з того, що ви отримує нову форму. Тут все, як у реальності. Навіть кросівки і ті справжні, фірмові, такі як у ваших улюблених спортсменів. Але будьте готові до того, що доведеться не лише багато тренуватися, але і витрачатися. У гравця є будинок і зарплата, отримавши яку, необхідно купити спорядження для того, щоб удосконалювати свої навички. Завдяки величезній кількості ретельно продуманих деталей, розробникам вдалося практично повністю розмити межі між реальністю і віртуальним світом.

Взагалі, варто відзначити, що гра сприймається як справжнє, повноцінне кіно. Цим вона зобов'язана своєму легендарному продюсеру Спайку Лі, який не втомлюється дивувати своїми якісними постановками. Сюжет дозволяє долучитися до життя голлівудських зірок і повністю зануритися в атмосферу баскетбольного світу. Важливим є і наявність докладної навчальної інструкції, без якої ви навряд чи зможете насолоджуватися грою в повному обсязі. Спочатку, може здатися, що симулятор є копією своїх попередників. Але це далеко не так. Справа в тому, що ви вже на першому рівні почнете розуміти, що вам буде потрібно отримати нові навички для того, щоб здобувати безпрецедентні перемоги.

Ключова особливість цієї версії – варіативність, якої так не вистачало флагманів. Тепер ви можете не тільки прагнути до того, щоб стати зіркою НБА, але і докладати свої зусилля в інших напрямах. Наприклад, просто дружити з іншими гравцями, сваритися з усіма підряд і обігравати тих, хто, порушує встановлені правила. Загалом, вибір залишається за вами. Як висновок, ще раз акцентуємо увагу на тому, що пройти до кінця буде не так просто. Але якщо ви не будете ставити перед собою чітку мету, то зможете весело провести час і отримати масу задоволення.

Зміни в останній версії НБА 2К17

- Виправлені помилки.

Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.3 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити NBA 2K17 для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про NBA 2K17!

Інші додатки в категорії