OLX.kz

OLX.kz 5.112.1

OLX.kz — додаток для розміщення оголошень по всьому Казахстану. Дозволяє користувачам купити, продати, а також обміняти товари та послуги. На ОЛХ Казахстан до перегляду пропонуються як вживані, і нові речі.

Встановивши цей додаток, ви зможете швидко та легко здійснити купівлю або продаж нерухомості, транспорту, а також будь-яких нових чи вживаних товарів. Також у вас буде можливість пошуку роботи і виконавців різних послуг. Всі товари та послуги згруповані по відповідних категоріях, що дуже зручно для пошуку. Аби знайти потрібну річ використовуйте швидкий пошук з безліччю фільтрів (за ціною, містом і т.д.). Знайшовши необхідну річ, ви можете швидко зв'язатися з продавцем прямо через додаток, щоб швидше домовитися про зустріч або дізнатися більше деталей про товар.

У OLX Казахстан у вас є можливість публікації безкоштовних оголошень прямо зі смартфона. Сповіщення про питання від покупців і кількість переглядів приходять навіть якщо додаток неактивний. При бажанні користувач може використовувати додаткові платні послуги: виділення оголошення кольором або його розміщення в топі. Це дозволяє продати товар значно швидше. Застосунок має зручний користувальницький інтерфейс, тому проблем з використанням у вас не виникне.  Завантажуйте додаток і здійснюйте покупки легко і без проблем.

Зміни в останній версії

  • Ми регулярно оновлюємо додаток OLX, щоб ви завжди могли зробити розумний вибір.
  • Обов'язково завантажуйте останню версію програми.
  • Так ви будете користуватися актуальними функціями та отримувати найсвіжіші оновлення безпеки.
Автор:
ID додатку: kz.slando
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 7.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити OLX.kz для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про OLX.kz!

Інші додатки в категорії