PAC-MAN 256

PAC-MAN 256 2.1.1

PAC-MAN 256 — римейк легендарної гри для гаджетів на базі Android. Як і раніше, грати ви будете за Пакмана. Ваша ціль: проковтнути все на своєму шляху, використовуючи різні бонуси та примочки. Рухайтесь заплутаним лабіринтом, поглинаючи білі крапки, фрукти та золоті монети. Монет в грі дуже мало, проте їх можна отримати за перегляд короткої реклами або ж виконавши нескладні завдання.

Головною відмінністю нової PAC-MAN 256 від класичної гри є безкінечний лабіринт. Перед вами відкривається величезне поле, де ви можете грати, скільки забажаєте, без жодних обмежень. Головну небезпеку для вас становлять різнокольорові привиди, яких потрібно обходити, аби вони не знищили вас.

На вашому шляху будуть траплятися великі білі пігулки, поглинувши які ви станете значно сильнішим і швидшим й зможете пожирати привидів. Проте такі супер-здібності триватимуть недовго, лише кілька секунд.

Розробники PAC-MAN 256 адаптували систему керування гри для девайсів з сенсорним екраном. Аби Пакман рухався в потрібному вам напрямку, просто проведіть пальцем.

Графіка аркади досить хороша. Чи не єдиним мінусом гри є швидке розрядження батареї смартфона. Це відбувається через відтворення 60 кадрів в секунду. Якщо ж вас не влаштовує така ситуація, то в налаштуваннях можна вимкнути цю опцію.

Оновлена аркада PAC-MAN 256, без сумніву, буде до смаку всім геймерам, адже в ній ідеально поєднались класика і сучасність.

Зміни в останній версії Пакман 256

  • Виправлено помилку з пультом Android TV.
Автор:
ID додатку: eu.bandainamcoent.pacman256
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.0.3 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити PAC-MAN 256 для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про PAC-MAN 256!

Інші додатки в категорії