Photo Map

Photo Map 9.07.03

Photo Map - додаток, що допоможе вам прив'язати фотографії до особливого місця на карті. Будь-які знімки з подорожей або просто з хорошої прогулянки ви зможете розмістити на Гугл картах і переглядати фотозвіти про подорожі в інші країни, з точним місцем розташування. Тут вбудований фоторедактор, який зробить ваші знімки більш чіткими і якісними, перш ніж ви розмістите їх на карті.

Сьогодні багато людей вже можуть дозволити собі подорожі в інші країни. Хтось вибирається в нові місця раз на рік, а для когось поїздки стали вже способом життя. Всі люблять робити фотки в подорожах, щоб потім переглядати і ностальгувати за минулими. Додаток Photo Map виведе на абсолютно новий рівень ваші фотографії і дозволить не просто зберегти їх в папку, а прив'язати до конкретного місця, де був зроблений знімок.

Сервіс досить простий в роботі і вам буде нескладно «подружитися» з ним. Завантаження фотографій в цю програму чимось нагадує роботу з хмарними сховищами. Ось тільки тут, перш ніж заливати знімок, необхідно вказати конкретне місце на карті, відзначити його точкою, і лише тоді закидати зображення в додаток. Фото відразу ж з'явиться на загальній Гугл мапі і за необхідності, ви знову зможете віртуально відвідати улюблені місця з ваших спогадів.

Цей додаток можна встановити, як засіб перегляду фоток за замовчуванням, а також є можливість автоматично завантажувати дані прямо на вашу карту. Переглядати зображення можна з папок телефону або ж безпосередньо з карт. Тут використовується вільне масштабування, тому у вас буде можливість наближати об'єкти, зазначені на карті, настільки близько, щоб можна було розглянути дрібні деталі.

Вид відображення на карті можна встановити в трьох різних режимах: супутниковий, рельєфний і гібридний. Також цей сервіс може слугувати своєрідним файловим менеджером, який дозволяє переглядати, переміщувати або повністю видаляти знімки з пам'яті гаджета.

Якщо не всі ваші фотографії виглядають якісно - це не біда для додатка Photo Map. Використовуйте вбудований редактор фотографій, який дозволить підкоригувати вади і різні недоробки на знімках, щоб у ваших спогадах вони залишалися завжди яскравими і красивими. Тут можна налаштовувати контрастність, різкість, змінювати колірну гаму і навіть накладати деякі фільтри. Завантажте цей сервіс на свій мобільний девайс і ваші фотки з подорожей стануть неперевершеними.

Автор:
ID додатку: com.levionsoftware.instagram_map
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Photo Map для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Photo Map!

Інші додатки в категорії