Повітряна тривога

Повітряна тривога 6.1.1

Повітряна тривога — безкоштовний застосунок для сповіщення про повітряну тривогу в Україні. Встановивши додаток на свій Андроїд-пристрій, ви зможете миттєво отримувати оповіщення про тривогу від системи цивільної оборони. Поширюється безкоштовно, не потребує реєстрації та гарантує повну конфіденційність ваших персональних даних.

В додатку представлені всі області України, а також місто Київ. Ключовою особливістю додатку є те, що ви можете обрати не лише свою область, а й район, місто чи територіальну громаду, де проживаєте. Таким чином ви зможете отримати максимально точну інформацію саме по вашому місцю проживання.

В налаштуваннях застосунку користувач може налаштувати гучність сповіщень, а також додати вібросигнал. Чим гучніше ви налаштуєте звук сповіщення, тим краще, адже так ви точно не пропустите тривогу і перейдете в укриття.

У користувача також є можливість вибрати, яким голосом озвучуватиметься відбій тривоги — жіночим чи чоловічим (озвучує Арестович). Також ви можете закріпити і відкріпити сповіщення. Закріплення сповіщення гарантує своєчасне доставлення сповіщень навіть в режимі енергозбереження.

Повітряна тривога — дуже корисний та просто життєво необхідний застосунок у цей складний для нас час. Інтерфейс застосунку дуже простий у використанні та містить лише необхідні та важливі елементи. Додаток абсолютно безкоштовний та не містить жодної реклами. Обов’язково встановлюйте його на свій смартфон і будьте завжди в безпеці. Слава Україні!

Зміни в останній версії

  • Додано можливість отримувати спеціальні сповіщення від Цивільного Захисту України. За допомогою таких сповіщень користувачі зможуть отримувати інформацію про різні типи загроз або попередження про стихійні явища, та інструкції з подальших дій у таких ситуаціях (Наприклад: Загроза затоплення, Лісові пожежі та інше)
  • Виправлені помилки з звуками оголошення та відбою тривоги
  • Оновлено політику енергозбереження та автоматичного перезапуску додатку для деяких версій пристроїв та ОС.
Автор:
Офіційний сайт: www.ukrainealarm.com
ID додатку: com.ukrainealarm
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська
Завантажити Повітряна тривога для Android

Коментарі

Artem9 Artem9 22.05.2023 о 15:45Повітряна тривога 4.2.0

Чудовий додаток! Працює стабільно, покищо жодних нарікань немає!

Переглянути всі коментарі та залишити свій

Інші додатки в категорії