Racing in Car 2021

Racing in Car 2021 3.3.6

Racing in Car 2021 — цікавий реалістичний симулятор водіння для Андроїд-пристроїв. Це дійсно захоплюючий симулятор з гонками по дорогах загального користування, дрифтом, тюнінгом і справжнім інтернет-радіо з популярною музикою.

Тут вас чекає величезна кількість різних автомобілів: спортивні, позашляховики, хетчбеки і седани на будь-який смак. Всі машини мають неймовірно деталізований інтер'єр та екстер'єр. Вибравши собі автомобіль, ви зможете приступити до гри. Рухайтеся на високій швидкості по шосе, обганяйте інші машини і дрейфуйте, щоб заробити гроші.

Racing in Car 2021 має масу істотних переваг, у порівнянні з іншими симуляторами такого роду. Назвемо лише деякі з них: дуже реалістичний вигляд POV з місця водія; безліч карт і красивих локацій; зміна дня і ночі; якісне моделювання фізики автомобіля, реалістичні звуки двигуна; розумна система руху, відмінна графіка.

Якщо ви любите поганяти на нових і швидких автомобілях, тоді швидше завантажуйте гру на свій смартфон. Саме тут ви зможете на повну відчути, як це керувати потужними автомобілями і по максимуму одержувати від цього адреналін.

Зміни в останній версії

  • покращено ігровий процес
  • виправлені дрібні помилки
  • покращено анімацію
Автор:
ID додатку: com.unrealgames.RacinginCar2020
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити Racing in Car 2021 для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Racing in Car 2021!

Інші додатки в категорії