RealTimes Video Maker

RealTimes Video Maker 5.8.4

RealTimes Video Maker — відеоредактор для мобільних пристроїв на базі Android. Це безкоштовна програма, що дозволить вам створювати професійні відео ролики з відео, що зберігається на вашому пристрої. Головною перевагою редактора є широкий спектр простих у використанні інструментів для редагування та створення якісного відеоматеріалу.

За допомогою програми ви зможете робити переходи, додавати музику у відео, застосовувати різні фільтри до зображень, вставляти стікери та багато іншого. Представлених у додатку фільтрів досить багато, але слід зазначити, що для доступу до всіх них необхідна преміум підписка. Що стосується музичного супроводу роликів, то ви можете використовувати готові треки з додатка, додавати улюблені композиції і навіть записувати власну озвучку.

Порядок доданих до редактора відео легко змінити на ваш розсуд. Приємним бонусом є можливість додавання тексту до відео. До будь-якого відео ви також можете додавати фотографії. Також можна створювати колажі, використовуючи будь-які фотографії з галереї. Створеними відеокліпами можна легко ділитися з друзями та близькими електронною поштою, Instagram, WhatsApp, Facebook, Twitter або Pinterest!

RealTimes Video Maker зможе перетворити безладну галерею з купою відео на цікаві історії, якими не соромно поділитися. Завантажуйте редактор на свій пристрій та збережіть свої спогади у цікавих фільмах. Перед завантаженням дозвольте використовувати сторонні програми на вашому пристрої.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.real.RealPlayerCloud
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити RealTimes Video Maker для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про RealTimes Video Maker!

Інші додатки в категорії