SafeInCloud

SafeInCloud 21.4.3

SafeInCloud — потужний функціональний менеджер паролів для Андроїд-пристроїв. Цей інструмент стане надійним сховищем для всіх ваших логінів/паролів, іншої важливої ​​інформації і зробить керування ними максимально зручним. Генератор випадкових паролів, вхід в додаток по відбитку пальця, аналіз надійності пароля, автозаповнення в браузерах та додатках — це далеко не всі переваги цього менеджера.

Щоб використовувати інструмент за призначенням, необхідно всього лише придумати один сильний пароль до самого менеджера, а все інше він зробить за вас. Один пароль відкриє доступ до всіх інших. PIN-коди банківських карт, веб і поштових акаунтів, паролі до різних сервісів, WI-FI і так далі — все це буде зберігатися в одному місці з підвищеним захистом (256-бітовим шифруванням Advanced Encryption Standard (AES).

Завдяки хмарній синхронізації бази даних з вашим аккаунтом в Google Drive, Dropbox, OneDrive, Yandex Disk або ownCloud, ви завжди зможете відновити дані, у разі втрати пристрою. Дуже зручно, що додаток кросплатформний, тому ви зможете отримати доступ до даних як на ПК, так і на мобільному пристрої.

Якщо ви шукаєте простий, але в той же час надійний та універсальний інструмент для організації всіх своїх паролів, тоді SafeInCloud саме те, що вам потрібно. Завантажуйте додаток на свій пристрій і переконайтеся в цьому самі.

Зміни в останній версії

  • Перевірка справжності Dropbox за допомогою PKCE.
  • Автозаключення кредитних карт в Chrome і інших браузерах і додатків (експериментальна функція).
  • Поліпшення і виправлення помилок.
Автор:
ID додатку: com.safeincloud.free
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Є
Завантажити
SafeInCloud

Cackle

Інші додатки в категорії