Spotify Downloader

Spotify Downloader 1.4.1

Spotify Downloader — це безкоштовний і простий у використанні завантажувач музики з популярного Spotify для пристроїв на базі Android. Додаток дозволяє легко і швидко завантажувати музику з вашого облікового запису, щоб в подальшому насолоджуватися треками без підключення до мережі.

Аби завантажити музику на свій пристрій, вам необхідно створити плейлист з обраних пісень в Spotify. Як тільки плейлист сформований, натисніть на три крапки в правому кутку і виберіть «Share». Після чого необхідно скопіювати посилання на ваш плейлист, натиснувши «Copy link» і додати його в Spotify Downloader, натиснувши «Add Playlist».

Після чого виберіть галочками пісні, які хочете завантажити і натисніть стрілочку завантаження. Ви можете вибирати пісні по одній, або ж в налаштуваннях вибрати «Select All», що дозволить завантажити всі пісні з вашого плейлиста.

Додаток Spotify Downloader має зручний у використанні мінімалістичний інтерфейс. Все зроблено для того, щоб користувач максимально комфортно і швидко зміг завантажити улюблені треки. Тому завантажуйте додаток на свій пристрій і насолоджуйтеся гарною якісною музикою в автономному режимі.

Зміни в останній версії

  • Інформація відсутня
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Spotify Downloader

Cackle

Інші додатки в категорії