Squad Busters

Squad Busters 40326010

Squad Busters — це захоплююче поєднання геймплею PvP і PvE, в якому гравцям слід збирати команди з відомих персонажів ігор Supercell, зокрема Clash of Clans і Brawl Stars, щоб змагатися за дорогоцінні камені та славу. У кожному матчі вам потрібно стратегічно побудувати та розвивати свій загін, борючись з іншими в квесті, щоб зібрати найбільше дорогоцінних каменів і забезпечити собі перемогу.

Гравці починають кожен матч з одним персонажем, розширюючи свою команду, досліджуючи карту і перемагаючи ворогів, щоб заробити монети. Ці монети дозволяють відкривати сундуки, що додають нових персонажів до вашого складу, дозволяючи різноманітні стратегічні комбінації. Бойові дії відбуваються автоматично; персонажі атакують, коли залишаються на місці, тоді як гравці вручну керують рухом та спеціальними здібностями. Кожен матч для 10 гравців пропонує унікальні модифікатори та налаштування карт, забезпечуючи унікальність кожної гри.

Squad Busters використовує яскравий, мультяшний стиль малюнка, характерний для ігор Supercell, з кольоровими оточеннями та анімованими персонажами. Звуковий ландшафт покращує ігрову атмосферу, забезпечуючи веселі звукові ефекти, які резонують з кожною дією, забезпечуючи веселе та захоплююче аудіо супровід.

Гра має різноманітні варіанти персонажів з кількох ігор Supercell і динамічні ігрові режими та карти, що забезпечують інтуїтивне управління з автоматизованими бойовими функціями. 

Зміни в останній версії

  • Відкрийте для себе фантастичний новий вигляд і неймовірні нові здібності з Ultra Evolutions!
  • Знайдіть Hammers у Battles і отримайте купу прикрас Plaza на верхніх полицях у нещодавно відкритому магазині Plaza!
  • Насолоджуйтеся новим сезоном Gem Pass, повним призів, зокрема двома найновішими МЕГА-юнітами: Чарівною Шеллі та Відьмою Кіцуне!
  • Безліч змін балансування, покращень, виправлень тощо!
Автор:
Офіційний сайт: supercell.com
ID додатку: com.supercell.squad
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити Squad Busters для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Squad Busters!

Інші додатки в категорії