K-Games Challenge

K-Games Challenge 1.0.65

K-Games Challenge — захоплююча казуальна гра для пристроїв на базі Андроїд. Гра створена на основі всесвітньо популярного серіалу «Гра в кальмара», де гравцям потрібно виживати, приймаючи участь в різних дитячих іграх. На перший погляд здається, що все так просто, але це далеко не так. Один невірний рух — і вам кінець. Гра розповсюджується на безкоштовній основі, але містить рекламу.

Якщо ви вже дивилися серіал, тоді точно знаєте, чого очікувати від цієї гри, оскільки тут потрібно робити все те ж саме. Геймеру належить пройти такий же шлях, що й персонажам в серіалі. Якщо успішно пройдете всі ігри — зможете заробити 46,5 мільярдів вон.

В Squid Game Challenge вас чекають наступні випробування: «Червоне світло, зелене світло»; «Цукрові стільники»; «Перетягування канату»; «Мармур»; «Скляні ступінчасті камені»; «Гра в кальмара». Всі ігри вимагають від вас швидкості реакції, обережності і витривалості. Якщо ви володієте цими якостями, то легко зможете пройти всі випробування. За кожне успішно пройдене випробування вам будуть нараховуватися гроші.

Керування в грі просте і не вимагає від гравця особливих навичок. Графіка виконана в примітивному стилі, але для такого роду ігор нічого більшого і не потрібно. У першому раунді в якості музичного супроводу виступає добре відома дитяча пісенька, від якої у вас точно підуть мурашки по шкірі. Завантажуйте гру на свій мобільний пристрій і пройдіть цей нелегкий шлях виживання.

Зміни в останній версії Squid Game Challenge

  • Непарний або Парний
  • Машина для кігтів
  • Панчігі (підкидання монети)
  • Ддакджі Фліп
Автор:
ID додатку: io.supercent.kgames
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити K-Games Challenge для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про K-Games Challenge!

Інші додатки в категорії