Tattoodo

Tattoodo 5.7.5-r214999923

Tattoodo - глобальне співтовариство для любителів тату. Тут ви знайдете тисячі найрізноманітніших ескізів і прикладів робіт крутих майстрів, які зможете використовувати для втілення своїх ідей. У додатку є більше 20 мільйонів людей, серед яких не тільки шанувальники тату, але і справжні майстри з салонів недалеко від вас.

Останнім часом люди все частіше прикрашають своє тіло кольоровими або чорно-білими зображеннями. Для деяких це стиль життя, для інших же просто спосіб відрізнятися від маси. Але і тих, і інших об'єднує саме любов до татуювань. Якщо ви втомилися від нерозуміючих вас людей і хотіли б знайти однодумців в цій справі, відвідайте співтовариство Tattoodo.

Тут є те, чого ви не зустрінете на інших форумах, а саме безліч шанувальників зображень на тілі. Також ви зможете давати або отримувати поради від інших людей з приводу нанесення тату, вибору ескізу, майстрів, а також просто спілкуватися з усіма, хто вас розуміє.

Крім звичайних користувачів, в додатку знаходяться сотні фахівців, які рекламують свій бізнес. Ви зможете знайти відповідний салон поблизу свого будинку, а також дізнатися думку інших людей про майстра, який там приймає.

Якщо ви самі є власником тату-салону і хочете, щоб всі дізналися про вашу діяльність, тоді ця програма стане відмінним приводом заявити про себе. Якщо ж ви новачок у цій сфері, можете запитати поради у більш досвідченого колеги і отримати відповіді на всі запитання.

Ким би ви не були, майстром або клієнтом, цей додаток стане відмінним посібником з татуювань. Тут знаходиться безліч різних ескізів, які ви зможете зберігати в спеціальні закладки і не втрачати вподобані роботи. Для тих, хто цікавиться цією діяльністю більш поглиблено, в програмі розміщені навчальні та просто корисні відео на цю тематику, а також різні статті, написані справжніми майстрами.

В додаток Tattoodo постійно оновлюється асортимент, тому ви завжди будете знати про популярні тенденції в тату-індустрії і зможете вибрати справді крутий і захоплюючий малюнок для свого тіла. Програма сподобається всім, хто цікавиться подібною тематикою. Якщо ви майстер, то за допомогою сервісу зможете всьому світу заявити про свій талант і дізнатися думку інших поціновувачів цього виду мистецтва.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.tattoodo.app
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Tattoodo

Cackle

Інші додатки в категорії