That's Not My Neighbor

That's Not My Neighbor 1.0.3

That's Not My Neighbor — нестандартна головоломка із захоплюючим сюжетом для мобільних Андроїд-пристроїв. Це унікальна гра у жанрі жахів, виконана у 2D графіці, що пропонує гравцям незвичайний погляд на симулятор роботи. Ви знаходитесь у ролі швейцара у старому багатоквартирному будинку 1955 року, де відбуваються дивні події. Ви опинитеся в центрі складної історії, повної таємниць та загадок.

Геймеру доведеться зіграти роль нового швейцара, який повинен познайомитися з жителями та працівниками будинку. Світ гри заповнений двійниками, істотами, що ідеально імітують людей задля досягнення своїх корисливих цілей. Вам доведеться бути дуже уважним, щоб виявляти самозванців та запобігати їх проникненню в будівлю. Перед початком гри ви пройдете невеликий інструктаж, де спробуєте перевірити свої перші документи, які надають люди, що входять та виходять із будівлі. Кожен із них має унікальні дані, і вам доведеться ретельно звіряти їх, щоб не пропустити самозванця. Для цього вам доведеться використовувати різні методи перевірки особистості орендарів, включаючи перевірку посвідчень особи, перевірку номерів квартир і навіть телефонні дзвінки.

Атмосфера та напруга наростають у міру того, як ви стикаєтеся з дедалі більш підозрілими персонажами. Неправильне рішення може спричинити жахливі наслідки. Однією з головних особливостей гри є те, що кожне ваше рішення може вплинути на розвиток сюжету. Вам доведеться ретельно обмірковувати кожен крок, щоб не допустити помилок.

Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 7.0 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити That's Not My Neighbor для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про That's Not My Neighbor!

Інші додатки в категорії