TheoTown

TheoTown 1.11.35a

TheoTown — захоплюючий симулятор містобудування для мобільних пристроїв з ОС Android. Тут геймер може одночасно спробувати себе в ролі архітектора, дизайнера і мера. Вам належить з нуля побудувати ціле місто і навчитися грамотно керувати його життєдіяльністю. Почніть з найпростішого і поступово перетворюйте ваше містечко на справжній розвинений мегаполіс з всією необхідною інфраструктурою. Гра має компактний розмір та доступна абсолютно безкоштовно.

Тут вам належить будувати не тільки будинки, вокзали, аеропорти, а й складні транспортні розв'язки, метро, ​​залізницю, електростанції, сонячні електростанції та інші важливі для міста об'єкти. Не варто забувати і про зовнішній вигляд вашого творіння! Дуже важливо, щоб ваше місто було ще й гарним. Для цього створюйте парки, сквери, фонтани, різноманітні зони відпочинку для мешканців та гостей міста. Культурне життя також обов'язково має бути у місті мрії. Для цього необхідно будувати школи, театри, кінотеатри, бібліотеки та музеї. Пам'ятники й красиві скульптури зроблять ваше місто унікальним.

Щоб місто було успішним і постійно розвивалося, необхідна сильна і стабільна економіка. Для цього потрібно будувати підприємства, на яких зможуть працювати мешканці міста та заробляти гроші, щоб мати можливість сплачувати податки. Завдяки податкам ви зможете не лише покращувати місто, а й розширювати горизонти, будуючи ще більше інфраструктури.

Слід згадати, що протягом ігрового процесу на вас чатуватимуть різні небезпеки, до яких ви повинні бути готові. Стихійні лиха, епідемії, пожежі та злочинність можуть суттєво нашкодити і навіть знищити ваш мегаполіс. Щоб цього не допустити, вчасно реагуйте на всі ризики і намагайтеся відразу їх мінімізувати. TheoTown має якісну 3D графіку і дуже захоплюючий геймплей, тому грати буде одне задоволення. Завантажуйте гру на свій смартфон та постарайтеся побудувати справжній шедевр.

Зміни в останній версії Тео таун

  • Додано підтримку більшої кількості текстових символів
  • Виправлення різних помилок
Автор:
ID додатку: info.flowersoft.theotown.theotown
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити TheoTown для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про TheoTown!

Інші додатки в категорії