Tiny Hunters

Tiny Hunters 0.4

Tiny Hunters — нестандартна мультиплеєрна екшн-гра для пристроїв на базі Android. Оригінальний сюжет, цікаві завдання та місії, видовищні битви, захоплюючий геймплей, цікава яскрава графіка в мультиплікаційному стилі та просте керування — все це чекає на геймера в грі. Ви повинні зібрати сильну команду і перемогти злих монстрів, які хочуть знищити ваше плем'я.

Разом з іншими гравцями з усього світу створіть плем'я індіанців, яке битиметься з монстрами величезних розмірів. Саме розміри ваших ворогів роблять їх смертельно небезпечними для вас. Вони практично невразливі, але у вас все ж таки є шанс знищити їх і захистити свій народ. Ваша головна сила та перевага криється у кількості.

Спочатку ви та ваші соратники по команді озброєні лише звичайними списами. Саме тому ви повинні діяти спільно, щоб перемогти ворога. Вам необхідно атакувати монстрів, використовуючи свою зброю та особливості рельєфу. У заглибленнях землі ви можете ховатися від чудовиськ, а на пагорбах ви занадто вразливі. Вбити монстра можна тільки нанісши йому максимального пошкодження. Рівень здоров'я чудовиська відображатиметься на спеціальній шкалі. Ворог загине, щойно вичерпає весь запас. Ваш персонаж також не безсмертний, він має всього 3 життя. Будьте швидкими і дуже уважними, щоб не стати жертвою.

По ходу гри та по мірі проходження рівнів вам необхідно добувати різні ресурси. З їх допомогою ви зможете створювати потужнішу зброю. Не забувайте про те, що це мультиплеєрна гра. Обов'язково співпрацюйте з рештою гравців, щоб виробити стратегію та здолати ворогів.

Зміни в останній версії

  • Інформація відсутня
Автор:
ID додатку: com.pantelisdev.hunters
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Tiny Hunters

Cackle

Інші додатки в категорії