Toggl

Toggl 3.4.2

Toggl — безкоштовний, простий і зручний у використанні тайм-трекер для пристроїв на базі Андроїд. Використовуючи цю програму ви зможете ефективно керувати своїм часом, значно підвищуючи продуктивність на роботі.

Все максимально просто! Для початку вкажіть назву завдання, інформацію про проект та теги в спеціальному полі (проте це не є обов'язковим). Після чого запустіть таймер і починайте активно працювати над реалізацією запланованого. Якщо раптом ви переривались, обов'язково натисніть на «Стоп», щоб трекер не зараховував цей час в робочий. Після кожного виконаного завдання також натискайте «Стоп».

В кінці робочого дня у вас виходить список виконаних завдань і витраченого на них часу. Таким чином ви можете проаналізувати свою роботу і оцінити продуктивність. Крім щоденних, у вас є можливість переглянути щотижневі і щомісячні звіти та графіки виконаної роботи.

Істотною перевагою програми є можливість синхронізувати всі ваші пристрої, що зробить роботу більш комфортною. Доступна інтеграція календаря, тому ви з легкістю можете перетворити події з календаря в запис часу одним дотиком.

Toggl має мінімалістичний інтерфейс, в якому все гранично ясно. Завантажуйте додаток, слідкуйте за своїм робочим часом і підвищуйте продуктивність. Також не забувайте поділитися досвідом використання з іншими користувачами в коментарях.

Зміни в останній версії

  • Виправлена проблема з допомогою синхронізації тегів.
  • Покращена UX від початку / редагування.
  • Покращена синхронізація фону.
  • Виправлена видимість значків рядка стану на Android 8.
Автор:
ID додатку: com.toggl.giskard
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Toggl

Cackle

Інші додатки в категорії