TWRP

TWRP 1.22

TWRP – розширений додаток, який може відкрити повний доступ до своєї операційної системи. Він забезпечує повний контроль над смартфоном, і дає можливість користуватися розширеними налаштуваннями гаджета. Ви зможете проникати в саме ядро ​​пристрою, змінювати прошивку, встановлювати недоступне раніше програмне забезпечення та інше. У тому випадку, коли оновлення виявиться невдалим, ви зможете повернутися до старої версії, не відкочуючи все до стандартних налаштувань.

Операційна система Андроїд досить популярна, і використовується в більшості нинішніх моделей смартфонів і планшетів. Вона надає користувачам досить великі можливості, хоча часто для просунутих юзерів їх виявляється недостатньо. Стандартні налаштування системи не дозволяють занадто відходити «від плану», і встановлювати сторонні прошивки, представлені неліцензійними компаніями.

Для таких випадків були розроблені спеціальні програми – кастомні рекавері. Вони дозволяють проникати трохи глибше в систему Андроїда, і проводити маніпуляції, які недоступні при стандартних налаштуваннях. Одним з найкращих і найпопулярніших сервісів на інтернет-просторах по праву можна вважати програму TWRP. Цей сервіс дозволить змінювати стандартну прошивку, і встановлювати сторонні ОС. Ви зможете налаштувати девайс повністю під свої потреби, і зробити його більш функціональним.

Також, програма врятує смартфон в тому випадку, коли ви вирішили змінити прошивку, а вона виявилася неякісною і просто незручною у використанні. Заздалегідь зберігши свою стару версію операційної системи і всі дані, ви зможете зробити зворотний відкат, і повернути девайс в нормальний робочий стан, не вдаючись до повного скидання всього Андроїда.

Функціонал цієї програми умовно можна розділити на дві частини. Якщо ви не хочете лізти «глибоко в систему» ​​і надавати додатку рут-права на ваш девайс, можливості програми будуть дуже обмежені. У другому випадку, ви отримаєте повний контроль над смартфоном або планшетом, з можливістю зносити стару прошивку, встановлювати нову, робити бекап, завантажувати з нього дані, і виконувати масу інших корисних функцій, які зазвичай заборонені в стандартних системах.

Додаток TWRP є офіційним клієнтом, так що ви можете не боятися за збереження своїх даних. Розробники постійно вдосконалюють «своє дітище», додаючи в нього нові, розширені функції. Встановіть цей сервіс на свій мобільний гаджет, і ви зможете отримати абсолютний контроль над своїм Андроїд-пристроєм.

Зміни в останній версії

  • Оновлення для дозволів на зберігання Android Q.
Автор:
ID додатку: me.twrp.twrpapp
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити TWRP для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про TWRP!

Інші додатки в категорії