Українські аудіоказки і колискові

Українські аудіоказки і колискові 1.12

Українські аудіоказки і колискові для дітей на ніч — це збірка чудових українських казок та колискових для ваших малят. Всього в додатку доступно 50 аудіо казок та колискових, які можна прослуховувати без Інтернету. Додаток розповсюджується абсолютно безкоштовно, проте містить рекламу.

Встановивши цей додаток на свій Андроїд-пристрій, ви отримаєте безліч якісно озвученого матеріалу. Всі казки не відтворюються монотонним голосом, а начитані максимально емоційно та яскраво, тому ваші малюки точно будуть задоволені казкою на ніч. Приємно, що тут доступні не лише такі відомі казки, як: «Пан Коцький», «Рукавичка», «Лисичка кума», «Котик і півник», «Коза-дереза», «Кривенька качечка», а й менш відомі, проте такі ж цікаві: «Милосердна пані», «Заяче сало» і багато інших.

Дуже зручно, що казки можна прослуховувати у фоновому режимі. Для цього вам потрібно згорнути увімкнений додаток та вимкнути екран. Цікаві вам казки ви можете вподобати, натиснувши сердечко, і сформувати таким чином свою бібліотеку вибраного. Щоб видалити ту чи іншу казку з вибраного, потрібне тривале натискання на іконку казки.

Якщо ви шукаєте хороший додаток з українськими народними казками, то це однозначно він. Завантажуйте Українські аудіоказки і колискові для дітей на ніч на свій пристрій і хай ваші діти насолоджуються гарною казкою. Напевно, єдиним недоліком цього додатку є наявність реклами, що може почати відтворюватися в найбільш непідходящий момент, проте її небагато, тому миритись можна.

Зміни в останній версії

  • Доданий таймер часу, список улюблені казки, тепер зручно слухати дитячі казки на ніч.
  • Додані аудіоказки: Пінокіо, Тарзан, Маша та ведмідь, ріпка та колискові
  • Додані аудіо режими і плеєр, щоб було зручно слухати казки дітям.
  • Підтримка Android 11.
Автор:
ID додатку: com.alterego.skazkaukr.forkids
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Українська мова: Є
Завантажити
Українські аудіоказки і колискові

Cackle

Інші додатки в категорії