War Content

War Content 3

War Content – це спеціальний додаток для всесвітньо відомої гри War Group 3. Програма платна, має невеликий розмір і підходить до операційної системи Android,будь-якої версії вище 2.3. При завантаженні додатку враховуйте той факт, що моди працюють тільки з третьою частиною гри. Якщо ж ви використовуєте більш ранню версію, її потрібно буде оновити, щоб доповнення відобразилося.

Гра War Group 3 являється апокаліптичною стратегією, де відбуваються справжні війни серед різних угруповань. В процесі проходження ви потрапляєте в зону відчуження і повинні боротися за мир з ворожими кланами. Щоб отримати значну перевагу в боях, необхідно мати якісну і могутню зброю та непереможну армію. Розширити свої можливості допоможуть спеціальні моди, які розробляються до більшості відомих ігор.

Доповнення War Content — це не самостійний додаток, а скоріше, компаньйон гри, який дозволяє розширювати можливості власної армії при проходженні рівнів. Тепер геймерам буде доступно трохи більша кількість воїнів і допустимої для використання зброї.

Встановивши цей мод на свій пристрій, ви отримуєте можливість відкрити чотири нові угруповання: «Свідомість», «Гріх», «Останній день» і «Мутанти». Вибирайте одну з них і ведіть ще більш запеклу битву, щоб стати сильніше і відбитися від ворогів. Що стосується наданого спорядження, то завдяки додатку ви зможете постріляти з дробовика, гвинтівки і навіть гранатомету.

Розширені можливості гри допоможуть швидше проходити рівні і перемагати ворогів. Нападайте на ворожі угруповання, здобувайте різні важливі артефакти і захоплюйте чужі землі. Установка доповнення значно збільшить ваші шанси на успіх і перемогу в епічній війні між кланами.

Після завантаження доповнення War Content ви побачите нагадування про те, що додаток працює тільки з оновленою версією гри War Group. Якщо ви ще не оновилися, дані моди вам будуть недоступні. Далі на вибір надаються можливі варіанти: поліпшити свою зброю або додати певне угруповання в гру.

Додаток досить встановити і оплатити лише один раз. У всіх наступних його оновлення відкриті можливості будуть вручатися абсолютно безкоштовно. Таким чином, заплативши один раз — ви отримуєте повний доступ до всіх модів, які будуть розроблятися в майбутньому. Завантажте War Content на свій смартфон і насолоджуйтеся справжніми епічними битвами в постапокаліптичному світі.

Зміни в останній версії

- Вирізані Військові Сталкери.
- Додані Мутанти.
- Додані нові види зброї і броні.
- Увага: Додаток не сумісний зі старими версіями гри. Рекомендуємо оновити гру до останньої версії.

Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити War Content для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про War Content!

Інші додатки в категорії