LaunchBox

LaunchBox 1.13

LaunchBox — популярний ігровий емулятор для мобільних пристроїв з ОС Android. За допомогою цього інструменту ви зможете ефективно керувати та запускати ігри зі своєї ігрової колекції на смартфоні. Ви без проблем зможете імпортувати ігри прямо на Android-пристрій або експортувати свою колекцію з емулятора на ПК. Додаток має зручний налаштовуваний інтерфейс з привабливим дизайном.

Раніше продукт був доступний лише на ПК і був емулятором старих ігор для DOS. На цей момент він підтримує ігри на багатьох інших платформах, таких як Nintendo або PlayStation. Програма працює на більшості сучасних телефонів та планшетів на базі Андроїд, а також на Android TV. Однак, для коректної безперебійної роботи емулятора рекомендується Android 10.0. На слабкіших пристроях можуть бути збої в роботі.

Важливо! Використання LaunchBox з «неандроїдними» іграми на мобільному пристрої неможливо без встановленого клієнта на вашому ПК.

За замовчуванням у LaunchBox немає ігор. Ви повинні імпортувати свою колекцію ігор. Цей процес не забере багато часу. Емулятор для Android не підтримує формат гри як на ПК. Щоб запустити гру на телефоні, необхідно переформатувати її у відповідний формат. Це можна зробити за допомогою ПК-версії програми. Після перетворення ви можете експортувати вибрані ігри або всю колекцію.

Відмінною рисою та перевагою LaunchBox є простота використання та висока сумісність. Користувач може самостійно вибрати один із кількох варіантів інтерфейсу для відображення ігор. Інтерфейс у вигляді списку надає більше інформації про саму гру, а ось плитковий виглядає сучасніше. Програма доступна безкоштовно, якщо вам потрібно менше 100 ігор. Для необмеженої кількості ігор можна придбати ліцензійну версію продукту.

Зміни в останній версії

 • Тепер відео можна транслювати безпосередньо з YouTube, використовуючи точку метаданих URL-адреси відео, яка знаходиться на сторінці редагування метаданих гри. Ці потокові відео з'являться в тих самих місцях, де зазвичай відображаються локальні відео. Ви можете увімкнути цю функцію через меню параметрів.
 • Додано можливість завантажувати та зберігати потокове відео безпосередньо зі сторінки редагування мультимедіа у грі.
 • Додано звуки навігації, які підтримують дії запуску, переміщення, вибору та повернення. Кожна дія може відтворювати кілька звукових файлів у випадковому чи послідовному порядку. Підтримуються користувацькі звукові пакети, включаючи повну сумісність із звуковими пакетами Big Box. Помістіть звукові пакети до папки LaunchBoxSounds. Налаштуйте параметри в меню "Параметри".
 • Пошук за промовчанням буде віддавати пріоритет заголовку і альтернативному заголовку. Розширені параметри дозволяють шукати інші поля метаданих.
 • Тепер ви можете налаштувати глобальне уявлення для всіх розділів (Кореневий фільтр, Додатковий фільтр, Подання гри) у меню «Керування темою» (правий верхній кут). Глобальні види перевизначають види, специфічні для розділів, не торкаючись зміни окремих розділів.
 • Додано повну підтримку емулятора: Saturn.emu.
 • Тепер ви можете відстежувати свій час гри та кількість ігор на сторінці редагування метаданих гри з можливістю скинути ці лічильники для нового початку.
 • Поліпшено навігацію контролера по всьому додатку.
 • Тепер ви можете швидко сортувати свої платформи за різними параметрами.
 • Максимальна кількість гравців тепер доступна у меню фільтра.
 • Виправлено функціональність розширення файлів у певних сценаріях.
 • Реалізоване попереджувальне повідомлення, коли недостатньо місця для зберігання не дозволяє зберегти файли.
 • Вихід з меню "Налаштування перегляду" тепер плавно повертає вас до ігор.
 • Виправлено рідкісний збій, який міг виникнути під час використання японської мови.
 • Усунено 13 потенційних збоїв у всьому додатку.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити LaunchBox для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про LaunchBox!

Інші додатки в категорії