LaunchBox

LaunchBox 1.3

LaunchBox — популярний ігровий емулятор для мобільних пристроїв з ОС Android. За допомогою цього інструменту ви зможете ефективно керувати та запускати ігри зі своєї ігрової колекції на смартфоні. Ви без проблем зможете імпортувати ігри прямо на Android-пристрій або експортувати свою колекцію з емулятора на ПК. Додаток має зручний налаштовуваний інтерфейс з привабливим дизайном.

Раніше продукт був доступний лише на ПК і був емулятором старих ігор для DOS. На цей момент він підтримує ігри на багатьох інших платформах, таких як Nintendo або PlayStation. Програма працює на більшості сучасних телефонів та планшетів на базі Андроїд, а також на Android TV. Однак, для коректної безперебійної роботи емулятора рекомендується Android 10.0. На слабкіших пристроях можуть бути збої в роботі.

Важливо! Використання LaunchBox з «неандроїдними» іграми на мобільному пристрої неможливо без встановленого клієнта на вашому ПК.

За замовчуванням у LaunchBox немає ігор. Ви повинні імпортувати свою колекцію ігор. Цей процес не забере багато часу. Емулятор для Android не підтримує формат гри як на ПК. Щоб запустити гру на телефоні, необхідно переформатувати її у відповідний формат. Це можна зробити за допомогою ПК-версії програми. Після перетворення ви можете експортувати вибрані ігри або всю колекцію.

Відмінною рисою та перевагою LaunchBox є простота використання та висока сумісність. Користувач може самостійно вибрати один із кількох варіантів інтерфейсу для відображення ігор. Інтерфейс у вигляді списку надає більше інформації про саму гру, а ось плитковий виглядає сучасніше. Програма доступна безкоштовно, якщо вам потрібно менше 100 ігор. Для необмеженої кількості ігор можна придбати ліцензійну версію продукту.

Зміни в останній версії

 • Емулятор AetherSX2 для Sony Playstation 2 тепер повністю підтримується та запускає ігри! Однак вам потрібно спочатку відкрити емулятор і дозволити йому просканувати папку ПЗУ PS2, щоб він мав доступ до ваших ПЗУ.
 • І PPSSPP, і PPSSPP Gold для Sony PSP тепер повністю підтримуються та запускатимуть ігри на Android 11+! Однак вам потрібно спочатку відкрити емулятори і дозволити їм сканувати папку з ПЗУ PSP за допомогою кнопки «Огляд», щоб вони мали доступ до ваших ПЗУ (на Android 11+).
 • Додані Yaba Sanshiro 2 та Yaba Sanshiro 2 Pro, але вони не працюють для запуску ігор на Android 11+. Наскільки ми можемо судити, це пов'язано з тим, що розробник ще не додав підтримки запуску ігор із новою структурою доступу до сховища Android. Будь ласка, зв'яжіться з нами на форумах LaunchBox, якщо ви знаєте інше або у вас є додаткова інформація.
 • Dolphin MMJR тепер є емулятором за замовчуванням для Nintendo GameCube та Nintendo Wii, тому що він набагато кращий з точки зору продуктивності.
 • Також було додано підтримку Dolphin MMJR2, але більшості користувачів вона не рекомендується, оскільки від неї відмовилися на користь Dolphin MMJR.
 • В імпорт MAME додано нову опцію, що дозволяє пропускати ігри, для яких потрібен файл CHD; це ідеально для мобільних пристроїв, тому що файли CHD збільшують вимоги до простору в ПЗУ з 66 до 500 гігабайт, і тільки близько 120 ігор дійсно вимагають CHD, тому зазвичай краще не використовувати CHD для мобільних пристроїв, які працюють під керуванням MAME.
 • Ігри тепер сортуються так само, як у настільних додатках, ігноруючи такі статті, як The, A і An.
 • Списки відтворення M3U тепер використовуються для ігор з кількома дисками (для полегшення перемикання дисків) під час запуску RetroArch з наступними ядрами: duckstation, swanstation, mednafen_psx_hw, mednafen_psx.
 • У налаштування емулятора платформи додано нову опцію «Вихід із RetroArch при втраті фокусу»; ця опція допоможе забезпечити правильний запуск нових ігор, навіть якщо попередня гра все ще працює у RetroArch. Однак це також запобігає поновленню ігор при вимкненні екрана, якщо цей параметр увімкнено.
 • Виправлено помилки при імпорті Capcom Play System, Capcom Play System II та Capcom Play System III.
 • Виправлено збій при спробі завантажити відсутній носій без підключення.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
LaunchBox

Cackle

Інші додатки в категорії