LaunchBox

LaunchBox 1.12

LaunchBox — популярний ігровий емулятор для мобільних пристроїв з ОС Android. За допомогою цього інструменту ви зможете ефективно керувати та запускати ігри зі своєї ігрової колекції на смартфоні. Ви без проблем зможете імпортувати ігри прямо на Android-пристрій або експортувати свою колекцію з емулятора на ПК. Додаток має зручний налаштовуваний інтерфейс з привабливим дизайном.

Раніше продукт був доступний лише на ПК і був емулятором старих ігор для DOS. На цей момент він підтримує ігри на багатьох інших платформах, таких як Nintendo або PlayStation. Програма працює на більшості сучасних телефонів та планшетів на базі Андроїд, а також на Android TV. Однак, для коректної безперебійної роботи емулятора рекомендується Android 10.0. На слабкіших пристроях можуть бути збої в роботі.

Важливо! Використання LaunchBox з «неандроїдними» іграми на мобільному пристрої неможливо без встановленого клієнта на вашому ПК.

За замовчуванням у LaunchBox немає ігор. Ви повинні імпортувати свою колекцію ігор. Цей процес не забере багато часу. Емулятор для Android не підтримує формат гри як на ПК. Щоб запустити гру на телефоні, необхідно переформатувати її у відповідний формат. Це можна зробити за допомогою ПК-версії програми. Після перетворення ви можете експортувати вибрані ігри або всю колекцію.

Відмінною рисою та перевагою LaunchBox є простота використання та висока сумісність. Користувач може самостійно вибрати один із кількох варіантів інтерфейсу для відображення ігор. Інтерфейс у вигляді списку надає більше інформації про саму гру, а ось плитковий виглядає сучасніше. Програма доступна безкоштовно, якщо вам потрібно менше 100 ігор. Для необмеженої кількості ігор можна придбати ліцензійну версію продукту.

Зміни в останній версії

 • RetroArch тепер можна автоматично завантажити та встановити під час запуску гри (якщо він ще не встановлений); це дозволяє дуже легко встати та почати грати, без необхідності користувачу налаштовувати RetroArch окремо.
 • Ядра RetroArch тепер можна автоматично завантажувати та відправляти у RetroArch при запуску гри (якщо ядро відсутнє)
 • У кореневому меню тепер доступна опція «Керування RetroArch», яка дозволяє завантажувати, встановлювати та оновлювати RetroArch та всі його ядра одним натисканням кнопки.
 • Значення "Додати завантажене ядро..." було додано до опції "Ядро за замовчуванням" RetroArch. Це дозволить вам вибирати з основних файлів, які розташовані в наступній папці: LaunchBox Emulators RetroArch Cores.
 • LaunchBox тепер автоматично відстежує час гри у ваших іграх. Використовуйте свій обліковий запис бази даних ігор LaunchBox, щоб синхронізувати час гри між усіма вашими збірками LaunchBox для Android та Windows.
 • Тепер можна сортувати за часом гри.
 • Тепер повністю підтримуються такі емулятори: MAME4Droid 2024, Yuzu Early Access, Citra Nightly та Citra Canary.
 • Ядра PX68k, Citra, Melon DS та BSNES RetroArch тепер доступні для Sharp X68000, 3DS, DS та SNES відповідно.
 • PPSSPP Gold тепер запускатиметься на деяких проблемних пристроях (наприклад, Odin 2 Pro).
 • Текст меню тепер буде динамічно змінюватись в залежності від дозволу користувача та налаштувань DPI.
 • Вимкнення та повторне включення функції Cloud Sync іноді призводило до неправильних змін даних локальної синхронізації.
 • Невеликі зміни в деяких уявленнях за промовчанням, які допомагають вирішити проблеми зміщення фону на деяких пристроях.
 • Виправлено рідкісний збій, спричинений спробою завантажити неіснуюче зображення.
 • У програмі виправлено безліч збоїв навігації.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити LaunchBox для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про LaunchBox!

Інші додатки в категорії