Toca Life World

Toca Life World 1.88.1

Toca Life World — розвиваюча і дуже захоплююча гра для дітей. Тут ви можете створити власний світ і реалізувати будь-який сюжет. У цій грі розробники об'єднали всі попередні додатки Toca. Тепер Місто, Лікарня, Офіс, Канікули — єдиний світ, в якому ви можете робити все, що захочете. Можливості гри обмежені виключно вашою фантазією.

Гра призначена для дітей від 6 до 12 років, але навіть дорослим тут буде цікаво. За допомогою цього додатка ваша дитина може пізнавати світ, проявляти фантазію і весело проводити час. Також гра дозволяє дітям багато чому навчитися. Тут ви можете створювати унікальних персонажів і локації, знайти друзів, погодувати тварин, грати з друзями або навіть приготувати їжу.

Toca Life: World володіє яскравою графікою. Розробники дійсно постаралися і зробили все дуже якісно. Гра виглядає дуже свіжо і сучасно завдяки яскравим насиченим кольорам. Керування в грі не відрізняється складністю, тому дітям буде грати максимально комфортно.

Головним недоліком гри є безліч платного контенту. Тобто, якщо ви захочете відкрити більше персонажів або речей, то вам доведеться заплатити за це гроші. Але заради справедливості слід сказати, що кожного тижня гравців очікують приємні подарунки і сюрпризи.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.tocaboca.tocalifeworld
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Toca Life World для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Toca Life World!

Інші додатки в категорії