WhatsApp Plus

WhatsApp Plus 20.90.03

WhatsApp Plus – це мод для персоналізації інтерфейсу програми WhatsApp з розширеним вибором параметрів, що налаштовуються. Додаток використовує базу користувачів профілів оригінального месенджера і доповнено безліччю корисних функцій.

Чим же відрізняється ця мод-версія від оригінальної? Насправді додаток пропонує користувачеві безліч зручних фішок і функцій, які не можуть не зацікавити. У WhatsApp Plus ви можете самостійно регулювати колір інтерфейсу і розмір шрифту, встановлювати різні теми для поліпшення зовнішнього вигляду месенджера. Незаперечною перевагою є можливість відправлення великих аудіо і відео-файлів. Ви також можете завантажувати і ділитися фотографіями в оригінальній якості.

Звичайно ж, необхідно відзначити одну з найбільш затребуваних функцій — приховування дій користувача, а також його перебування в мережі. За бажанням ви можете відключити відображення подвійний синьої галочки для всіх контактів і груп. Таким чином ніхто зі співрозмовників не знатиме, що ви отримали і прочитали повідомлення. Ця фішка допоможе вам звільнитися від настирливих співрозмовників, якщо такі є.

Ще однією перевагою цього додатка є функція анти-видалення. З її допомогою ви можете прочитати навіть видалені повідомлення. Також вона не дозволяє вашим співрозмовникам видаляти повідомлення після відправки.

WhatsApp Plus однозначно вартий вашої уваги, якщо вам необхідно ще більше приватності і надійності від свого месенджера. Завдяки його розширеним функціям ви зможете зробити спілкування максимально комфортним і приємним саме для вас.

Зміни в останній версії Вотсап плюс

  • Оновлено до нової базової версії WhatsApp.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити WhatsApp Plus для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про WhatsApp Plus!

Інші додатки в категорії