Winamp

Winamp 1.4.15

Відомий програвач Winamp доступний тепер і для Android-пристроїв. Зручне керування, відмінна якість програвання музики, бездротова синхронізація, імпорт бібліотек, доступ до десятків тисяч радіостанцій SHOUTcast — все це і не тільки тепер з вами на смартфонах і планшетах з версією Android 2.1 і вище.

Інтерфейс користувача в програвачі Winamp для Android зручний, інтуїтивно зрозумілий і зроблений в красивому темному стилі. Вперше запустивши програвач, ми потрапляємо на головне меню, яке пізніше можна буде налаштувати під себе. Меню «Виконавці», «Альбоми», «Композиції» і «Жанри» показують вміст бібліотек і відповідно до назв цих меню можна зробити сортування своєї музики. Меню «Списки» — це ваші плейлисти, які вже є і які можна самостійно створити. Тут також є меню «SHOUTcast» — цілий розділ для прослуховування улюблених радіостанцій: вони розділені за жанрами, популярністю та іншим фільтрами. Ви можете вказати посилання на радіостанцію самостійно якщо не можете знайти її у списку. На сьогодні в SHOUTcast присутні більше 45 тисяч радіостанцій зі всього світу, тому кожен користувач зможе насолоджуватися улюбленою музикою. Є в Winamp і меню «Free Music» — сервіс для скачування безкоштовної музики, але він з різних причин не прижився серед користувачів. Winamp може відображати інформацію про аудіодоріжки і обкладинку альбому, а якщо притримати пальцем назву доріжки — з’явиться докладна інформація про біографію і фотографія виконавця. Якщо ви хочете бачити тексти пісень при програванні улюблених треків, то розробники пропонують спеціальне доповнення «Lyrics», яке використовує величезну базу з більш ніж 200 000 альбомів і більш ніж 50 000 виконавців з усього світу.

Winamp для Android підтримує функцію синхронізації з комп’ютерами, на який встановлено стандартний програвач Winamp — кабелів для цього не потрібно, достатньо підключитися до  Wi-Fi. Якщо у вас є бібліотеки iTunes, їх можна імпортувати в Winamp одним рухом руки. Програвач підтримує скробблінг з додатку Last.fm — ви зможете переглядати всю історію відтворення. Цікаво опрацьовані віджети і ярлики для Winamp — можна створювати ярлики на плейлисти і віджети програвача на робочий стіл Android, а також керувати відтворенням навіть при заблокованому екрані.

Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 2.1 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Winamp для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Winamp!

Інші додатки в категорії