MX Player Codec

MX Player Codec 1.10.50

MX Player Codec - це досить поширений додаток, що представляє собою програвач відео для мобільних пристроїв, що функціонують на базі операційної системи Android. До особливостей цього додатка відносять можливість його установки на гаджети що не відрізняються своєю продуктивністю і відповідно, мають не особливо хороші технічні характеристики. Варто сказати, що установка MX Player Codec на телефон або планшет дозволяє бути впевненим в тому, що відтворюється відеоролик збережено не буде гальмувати. Завдяки тому, що даний програмний продукт підтримує можливість відтворення різних форматів відео, людині не потрібно буде користуватися спеціальним конвертером.

Вперше запустивши цю програму, користувачеві пропонується можливість виконати її настройку. В даному випадку йдеться, про можливість настройки мережевого потоку. Також в даному розділі доступні такі вкладки як «Редагування» і «Допомога». Говорячи про функцію мережевого потоку необхідно відзначити, що вона призначена для відтворення відео потоку безпосередньо в режимі онлайн, через мережу інтернет. Для того щоб почати завантаження і перегляд відео, слід вказати посилання на файл. У вкладці редагування можна здійснювати управління списком всіх відеофайлів. В даному випадку пропонується можливість видалення і перейменування відео. У вкладці «Допомога» користувач може отримати інформацію про те, які саме зміни отримала остання версія програми. Також існує можливість дізнатися про її особливості, отримати відповідь на поширений питання, скачати нову версію програми або ж відправити розробникам звіт, в якому будуть вказані «баги».

Інтерфейс управління програмою MX Player Codec є зручним і зрозумілим. Для користувача пропонується темна і світла тема. При необхідності може бути виконана сортування відео файлів за різними параметрами.

Для того щоб здійснити всі необхідні настройки програми «під себе» слід відкрити меню «Плеєр». Перераховувати всі пункти, що знаходяться в даному розділі немає сенсу, так як їх дуже багато. Якщо говорити коротко, для користувача надається можливість виконати повну кастомізацію додатку, в відповідності зі своїми особистими уподобаннями.

На закінчення відзначимо, що MX Player Codec — це функціональний і стабільно працюючий додаток, який буде гідно оцінений власниками Android-гаджетів.

Зміни в останній версії

  • Нема даних.

Історія змін →

Автор:
ID додатку: com.mxtech.ffmpeg.v7_neon
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
MX Player Codec
Cackle

Інші додатки в категорії