Adobe Flash Player

Adobe Flash Player 11.1.115.81 (MOD)

Adobe Flash Player — програмне забезпечення, що дозволяє відтворювати флеш-контент на мобільних пристроях (смартфонах і планшетах) з операційною системою Android. Після його установки у користувача з’являється можливість відтворення флеш-відео, анімацій і ігор в браузері та інших додатках, які використовують технологію Flash.

У 2012 році Adobe оголосила, що більше не випускатиме оновлення для пристроїв Android. Оскільки Flash Player закінчився у 2020 році, багато мобільних і настільних платформ більше не містять Flash у своїх оновленнях програмного забезпечення. На нашому сайті ви можете завантажити Adobe Flash Player для різних версій операційної системи Android.

Версія 11.1.111.73 призначена для пристроїв з ОС Android 2.x-3.x, а версія 11.1.115.81 — для пристроїв з ОС Android 4.x. Обидві ці версії працюють у всіх браузерах з підтримкою флеш і можуть запускатися в штатному браузері в залежності від прошивки.

Для девайсів з ОС Android 4.4, 5.х, 6.х можна використовувати модифіковану версію 11.1.115.81. У стандартному браузері вона не працюватиме, але її можна використовувати в сторонніх навігаторах.

Не рекомендуємо встановлювати Flash на мобільні пристрої з обмеженими системними ресурсами. Інсталяція додатка на застарілі моделі мобільного пристрою може призвести до «зависання» браузера та системи.

Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Adobe Flash Player для Android Adobe Flash Player для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Adobe Flash Player!

Інші додатки в категорії