ZenUI Dialer & Contacts

ZenUI Dialer & Contacts 4.5.4.29_190730

ZenUI Dialer & Contacts - це універсальний додаток для зберігання контактів і викликів від різних абонентів. Сервіс пропонує більш розширені функції для телефонних дзвінків, наприклад, блокування викликів від небажаних абонентів і різних спам-дзвінків, а також зв'язування контактів-дублікатів в один. Програма захищає ваші дані від небажаного втручання і навіть дозволяє використовувати різні теми для головного фону.

Основна функція мобільного телефону — це, звичайно ж, дзвінки. Раніше пристрої мали чорний список контактів, куди можна було внести небажаний номер і більше ніколи не отримувати від нього повідомлень або викликів. Але зараз розробники в цілях економії прибрали ці функції і багато користувачів змушені постійно «відшивати» спамщиків і різних рекламних агентів.

Щоб позбутися від подібних неприємних ситуацій, використовуйте спеціальний додаток для блокування викликів. Програма має безліч стандартних функцій, які є і в заводських налаштуваннях смартфонів. Але основна його особливість полягає в тому, щоб блокувати непотрібних абонентів і не дозволяти їм телефонувати на ваш номер телефону. Просто налаштуйте смарт-блокування і більше ні одна рекламна організація не зможе пробратися крізь захист цієї програми.

Також для зручності користування додаток має розумний пошук абонентів. Почніть вводити перші літери імені чи прізвища і програма автоматично видасть всі пов’язані результати, записані у вашій телефонній книзі. Сервіс підтримує кілька мов, серед яких: російська, англійська і китайська.

Для захисту своїх даних від сторонніх осіб використовуйте паролі для телефонної книги. Всі виклики і записані номери будуть надійно сховані від сторонніх очей і ви зможете бути спокійні за особисту інформацію. Встановіть програму ZenUI Dialer & Contacts на смартфон і забезпечте себе абсолютним захистом від всіх небажаних людей, які порушують ваш особистий простір телефонними дзвінками.

Зміни в останній версії

- Усунення дрібних багів.
- Оптимізація програмного коду.

Історія змін →

Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
ZenUI Dialer & Contacts
Cackle

Інші додатки в категорії