A4 Typer

A4 Typer 1.6

A4 Typer — захоплююча розвиваюча гра для мобільних пристроїв на базі Android. У цій грі ви маєте проявити свої навички швидкого набору тексту, а також взяти участь в різних веселих змаганнях. Грайте в цікаву гру, розвивайте свій мозок та збільшуйте швидкість набору тексту за допомогою цієї унікальної гри.

Головною перевагою гри є різноманітність завдань та місій. Тут ви не просто банально набиратимете текст. На вас чекають цікаві головоломки, вікторини та змагання. Ось, наприклад, деякі із завдань: знаходьте літери на екрані, щоб скласти слово; тікайте від переслідувача, кидаючи в нього предмети, назви яких слід надрукувати. Завдання на швидкість набору тексту також будуть. І тут слід зазначити, що швидкість буде справді високою. Якщо хочете стати першим серед інших гравців, слід дуже постаратися.

Це лише маленька частина завдань. В A4 Typer на вас чекає величезна кількість інших цікавих міні-ігор. Усі вони спеціально створені для збільшення швидкості набору тексту. Завдяки цій грі ви зможете навчитися швидко та якісно набирати текст на своєму мобільному. Ці навички допоможуть обмінюватися повідомленнями та друкувати максимально швидко і без помилок.

Щоб грати було набагато цікавіше, розробники додали в гру багато кумедних головних ігрових персонажів, які не дадуть нудьгувати. Ще однією перевагою цієї головоломки є можливість дізнаватися багато нової корисної інформації. Ви зможете відкрити для себе багато нового, набираючи навчальні тексти. Завантажуйте гру, пройдіть всі цікаві рівні та досягніть майстерності.

Зміни в останній версії

  • Новий випуск гри. Введіть якомога швидше!
Автор:
ID додатку: com.apm2studio.typerun
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 7.1 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
A4 Typer

Cackle

Інші додатки в категорії