Android-Super-Mario

Android-Super-Mario (2014-11-01)

Android-Super-Mario — безкоштовний андроїд-клон легендарної та улюбленої гри. Багато хто з нас виріс, граючи в Super Mario Brothers і ця гра завжди асоціюється з чимось легким, світлим і безтурботним. Якщо ви хочете поностальгувати і зануритися в безтурботну атмосферу дитинства, тоді вам обов'язково потрібно завантажити цю іграшку.

Вам так само доведеться керувати улюбленим водопровідником і долати всі перешкоди на шляху. Небезпеки чекають вас всюди, тому будьте обережні та швидкі, якщо хочете пройти якомога далі. Гра прекрасно адаптована до сенсорних екранів сучасних смартфонів і планшетів, тому проблем з керуванням не виникне.

Геймера очікує велика кількість цікавих рівнів. Графіка гри не відрізняється високою якістю, але цілком адекватна для такого роду гри. Android-Super-Mario не вимагає від гаджета будь-яких серйозних технічних особливостей, її потягне навіть найслабший Андроїд.

Завантажуйте цю захоплюючу аркаду на свій девайс і приємно проведіть час, ведучи головного героя до мети. Гра однозначно зайде любителям оригінальної гри і дозволить прекрасно провести час.

Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити Android-Super-Mario для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Android-Super-Mario!

Інші додатки в категорії