APKMirror Installer

APKMirror Installer 1.2.2

APKMirror Installer — це безкоштовний додаток для Андроїд-пристроїв, що допомагає встановлювати файли пакетів програм .apkm з веб-сайту apkmirror.com. Додаток також можна використовувати і для встановлення стандартних файлів APK, завантажених з APKMirror або в будь-якому іншому місці.

Оскільки багато додатків переходять в розділений формат APK, який не можна легко відкрити і встановити без супутнього додатка, APKMirror розробили рішення для адаптації до цих змін і продовжують надавати легкі і безпечні варіанти завантаження.

Кожен файл .apkm складається з базового APK і декількох розділених APK. Після того, як ви встановили APKMirror Installer і завантажили файл .apkm, який ви хочете встановити, просто натисніть на нього або використовуйте APKMirror Installer, щоб знайти місце завантаження. Ви зможете побачити точний вміст кожного файлу .apkm і вибрати тільки ті розділи, які хочете встановити, щоб заощадити місце на вашому пристрої.

Додаток містить рекламу. Для тих, хто не хоче її бачити, існують різні варіанти підписки, що дозволяють відмовитися від реклами і розблокувати додаткові функції.

Зміни в останній версії

  • Виправлена помилка, при якій D-pad не працював на старих версіях Android TV та Fire TV (так, це означає, що Android TV та Fire TV тепер повністю підтримуються!).
  • Виправлені помилки «Неможливо перелічити файли» і «Parser був заданий шлях, який не є файлом або не закінчується з очікуваним розширенням .apk», які іноді з'являлися на старому і більш повільному обладнанні.
Автор:
ID додатку: com.apkmirror.helper.prod
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
APKMirror Installer
Cackle

Інші додатки в категорії